تور ییلاقات تالش

شکایت از مجری تور
منقضی شده

تور ییلاقات تالش

 

با تور ییلاق های تالش به شمال ایران سفر کنیم، البته اشتباه نکنید! منظور از شمال، آن شمالِ شلوغ و گرم و شرجی نیست.

ییلاق های تالش که در ارتفاعات جنگلی و شمالی البرز واقع شده است، دارای آب و هوای کوهستانی و خزری است که از اواسط بهار تا میانه پاییز، هوای مطبوع و دلچسبی برای گردشگری دارد.

در طی این تور سه روزه که سفری است بر فراز ابرها و اعماق جنگل ها، روزها در مناطق بکر با پاترول گشت و گذاری در ارتفاعات جنگلی و کوهستانی داریم، و شب ها در خانه های محلی اقامت می کنیم و از هم آغوشی با طبیعت لذت می بریم.

در این تور شمال، در ابتدا و انتهای سفر سری به کرانه های زیبای خزر می زنیم، سواحلی مانند: گیسوم ، حویق و … و پس از فاصله گرفتن از شهر و دریا خود را به جاده های کوهستانی و جنگلی می سپاریم؛ پس از عبور از جنگل و ابر به ارتفاعاتی با کفپوش سبز می رسیم؛ جایی که حتی در برخی اوقات پاییز که برف زمین را می پوشاند با کنار زدن برف ها هنوز زمین کفپوش سبز خود را دارد.

در این تور شمال، کلبه های چوبی، چادرهای عشایر، دشت هایی مملو از گل های سرخ و زرد و بنفش، آبشار و جویبار، جنگلهای زیبا و … را می توان دید و با دراز کشیدن بر چمنزارهای غرق در مه و تماشای رقص ابرها به وجد می آییم. در این سفر تغذیه ای سالم از نان و لبنیات و غذاهای محلی گیلان خواهیم داشت. تجربه ی شب مانی در ییلاق های تالش نیز قطعا فراموش نشدنی خواهد بود.

  • تهران
  • گیلان - تالش
  • 747000
  • اتوبوس + پاترول
  • 3

اطلاعات سفر

نام شهر مبدا تهران
نام شهر مقصد گیلان - تالش
زمان حرکت 1395/03/13 - ساعت 05:00
زمان برگشت 1395/03/15 - ساعت 23:30
مدت اقامت 3
توضیحات خدمات آژانس: وسیله نقلیه توریستی در اختیار از تهران تا تالش و بالعکس، پاترول در اختيار به مدت سه روز، وسیله نقلیه جهت حمل بار مسافران، ۳ صبحانه، ۱ ناهار، ۲ شام، ۳ میان وعده، اقامتگاه (۲ شب خانه محلی)، بیمه (تا سقف ۲۲۰ میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ... مدارک مورد نیاز: شناسنامه، كفش مناسب برای پیاده روی ، پانچو (یا پو شاكی كه در مقابل بارش احتمالی باران، آب به داخل آب نفوذ نكند)، ظروف شخصی (لیوان، بشقاب، قاشق و چنگال) لوازم بهداشتی شخصی، کیسه خواب یا پتو مسافرتی، زیرانداز کیسه خواب، چراغ پیشانی یا چراغ قوه، کفش یا صندل اضافه، پوشاک مناسب فصل

اطلاعات آژانس

ایمیل info@gandotours.com
شماره تماس 02122518435
وب سایت gandotours.com
آدرس تهران

اطلاعات هتل

-

مطالب پیشنهادی