تور رفتینگ در رود خانه ارمند لردگان

شکایت از مجری تور
منقضی شده
تور لحظه آخری

رفتینگ چیست؟

تصور کنید همراه با دوستان سوار بر قایقی پارویی با جریان آب رودخانه همسفر هستید. از کنار دشت‌ها، ‌مزارع سرسبز و آبادی‌ها گذر کرده و روستاییان برایتان دست تکان می‌دهند. از میان کوه‌های سر به فلک کشیده و جنگل‌های انبوه می‌‌گذرید و حیواناتی را که در ساحل رودخانه آبتنی می‌کنند تماشا می‌کنید.

به سکوت طبیعت گوش فر داده و صدای جریان آب به شما آرامش بی‌ وصفی می‌دهد. ناگهان صدای امواج خروشان را می‌شنوید که در فاصله‌ای نه چندان دور انتظار شما را می‌کشند. هیجان سراپای وجودتان را می‌گیرد و برای رویارو شدن با امواج متلاطم آماده می‌شوید، جای خود را درقایق محکم می‌کنید، به آرامی‌ وارد امواج شده، ولی در یک چشم به‌هم زدن تکان‌های شدیدی به قایق وارد می‌شود.

از همه طرف به رویتان آب ریخته می‌شود و برای لحظاتی نمی‌توانید دوستان خود و محیط اطراف را به‌طور واضح ببینید و صدای یکدیگر را به‌صورت منقطع می‌شنوید. لحظاتی شورانگیز را با تمام وجودتان حس می‌کنید.

رودخانه اَرمند یکی از رودخانه‌های مهم استان چهارمحال و بختیاری است که از مناطق کوهستانی مرتفع شرق و دشت‌های مرکزی استان سرچشمه گرفته و پس از عبور از منطقه ارمند، آب رودخانه سرخون را دریافت نموده و با پیوستن به رودخانه بازفت، به سد کارون ۴ می‌ریزد.

وجود شرایط لازم (عرض و عمق کافی) جهت انجام ورزش‌های رودخانه‌ای همچون قایقرانی، دسترسی برخی نقاط رودخانه به جاده، بکر بودن منطقه، وجود جنگل‌های بلوط، قله‌های سر به فلک کشیده، آبشارهای مرتفع و دیوارهای صخره‌ای، این منطقه را از نظر گردشگری حائز اهمیت نموده است.

  • اصفهان
  • چهارمحال - لردگان
  • 180000
  • اتوبوس و یا مینی بوس
  • 1 روز

اطلاعات سفر

نام شهر مبدا اصفهان
نام شهر مقصد چهارمحال - لردگان
زمان حرکت 1395/02/17 - ساعت 5:30 صبح
زمان برگشت 1395/02/17 - ساعت 8 شب
مدت اقامت 1 روز
توضیحات خدمات آژانس: پرش از صخره با امکانات کامل و بازدید از چشمه نمک تجهیزات کامل رفتینگ(قایق، کلاه، جلیقه نجات،پارو) راهنما وسکاندار رفتینگ(مورد تآییدفدراسیون قایقرانی و فدراسیون جهانی) بیمه مسافرتی، عکاسی (در صورت تمایل)

اطلاعات آژانس

ایمیل raftinghome@gmail.com
شماره تماس 09217129210
وب سایت http://armandrafting.com
آدرس لردگان /پل ارمند

اطلاعات هتل

تور رفتینگ یک روزه می باشد به و خانه جهت گذاشتن وسایل و تعوبض لباس و استراحت میباشد.  
••در اختیار بودن خانه امکانات کامل مجهز به سیستم گرمایش و سرمایش،اتاق خواب خواهران و برادران،سرویس بهداشتی.
••اسکان هر نفر در خانه روستایی مبلغ۱۵۰۰۰ تومان به مبلغ اصلی می افزاید.
    تور رفتینگ رودخانه ارمند (۱)
تور رفتینگ رودخانه ارمند (۱)
تور رفتینگ رودخانه ارمند (۳)    

مطالب پیشنهادی