تور رفتینگ در رود خانه ارمند لردگان در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۹

شکایت از مجری تور
منقضی شده

خدمات تور: صبحانه۱و۲(پنیر،کره،عسل،خیار،گوجه،تخم مرغ،نان) ناهار۱(چلو کباب )،ناهار ۲(چلو جوجه کباب) ۲ وعده شام ۴ میان وعده(چایی،نسکافه،آبمیوه وکیک ,هندوانه) تجهیزات کامل رفتینگ(قایق، کلاه، جلیقه نجات،پارو) راهنما و سکاندار رفتینگ(مورد تآیید فدراسون قایقرانی )، بیمه مسافرتی،سرویس رفت و برگشت توریستی(دراختیار)، عکاسی (در صورت تمایل) اقامت در ویلای زیبای کنار رود خانه زاینده رودص با امکانات کامل(مجهز به سیستم گرمایش و سرمایش،سرویس بهداشتی و حمام)

  • تهران
  • چهارمحال - لردگان
  • 320000
  • اتبوس VIP
  • 2

اطلاعات سفر

نام شهر مبدا تهران
نام شهر مقصد چهارمحال - لردگان
زمان حرکت 1395/04/09 - ساعت 21:00
زمان برگشت 1395/04/11 - ساعت 06:00
مدت اقامت 2
توضیحات خدمات تور: صبحانه۱و۲(پنیر،کره،عسل،خیار،گوجه،تخم مرغ،نان) ناهار۱(چلو کباب )،ناهار ۲(چلو جوجه کباب) ۲ وعده شام ۴ میان وعده(چایی،نسکافه،آبمیوه وکیک ,هندوانه) تجهیزات کامل رفتینگ(قایق، کلاه، جلیقه نجات،پارو) راهنما و سکاندار رفتینگ(مورد تآیید فدراسون قایقرانی )، بیمه مسافرتی،سرویس رفت و برگشت توریستی(دراختیار)، عکاسی (در صورت تمایل) اقامت در ویلای زیبای کنار رود خانه زاینده رودص با امکانات کامل(مجهز به سیستم گرمایش و سرمایش،سرویس بهداشتی و حمام)

اطلاعات آژانس

ایمیل raftinghome@gmail.com
شماره تماس 09193225540
وب سایت http://raftinghome.ir
آدرس لردگان /پل ارمند

اطلاعات هتل

تور رفتینگ ۲ روزه از تهران

رفتینگ ارمندتور رفتینگ رودخانه ارمند استان چهارمحال و بختیاری  ‌‌

برنامه تور :

۴ساعت رفتینگ در رودخانه ارمند بازدید از دره عشق و دره یاس . گذر از پایتخت گز ایران. بازدید از چشمه نمک و چشمه گوگرد. اقامت شبانه در ویلا در کنار رود خانه زاینده رود. گشت در باغات سامان و پل تاریخی زمان خان. بازدید از تونل کوهرنگ و آبشار شیخ علی خان. بازدید از زندگی عشایر.

تفریحات رفتینگ:

چهار ساعت قایق رانی در رودخانه ارمند. پرش از صخره سرسره در رودخانه شنا در رودخانه ۲ نوبت پذیرایی در بین مسیر. بازدید از چشمه نمک طبیعی. فیلیپ (چپ)کردن قایق در صورت درخواست مسافران! بازدید از غار های بین مسیر. ‌‌ به همراه ۲وعده صبحانه |۲وعده ناهار| ۲وعده شام و چهار وعده پذیرایی.

جاذبه ها و دیدنی های تور :

بازدید از شهر توریستی بروجن،گذر از پایتخت گز ایران، شهر بلداجی ، چشمه گوگرد و نمک ، دیدن پل با شکوه زمان خان ، بازدید از اصلی ترین سرچشمه رود کارون با نام رودخانه ارمند ،گشت در منطقه لردگان به همراه بازدید از دره عشق و دره یاس و گشت در منطقه سر سبز سامان بازدید از چشمه دیمه ,تونل کوهرنگ و زندگی عشایر  . اقامت شبانه در ویلای کنار رود خانه زیبای زاینده رود.

برنامه و زمانبندی تور:

حرکت ساعت ۹ شب از میدان آرژانتین تهران روز اول: حرکت از محل صرف صبحانه به سمت محل اجرای برنامه رفتینگ،تعویض لباس و تجهیز مسافرین و شرح در خصوص نکات ایمنی توسط سرپرست برنامه، آموزشات لازم قبل از انجام برنامه رفتینگ، اجرای برنامه قایقرانی در روز اول حدود چهار ساعت و نیم و تماشای مناظر بی نظیر در طول مسیر،انجام بازی های آبی در طول مسیر ,آموزش و آشنایی بیشتر با رودخانه ها ,اتمام برنامه در پل ارمند صرف ناهار و حرکت به سمت چشمه گوگرد و چشمه نمک و همچینین بازدید از دره عشق و دره یاس، استراحت در کنار رودخانه در محیطی آرامش بخش،حرکت به سمت ویلای محل اقامت شبانه در شهر کنار رود خانه زاینده رود , صرف شام . روز دوم: صرف صبحانه،حرکت به سمت کوهرنگ و بازدید از چشمه دیمه ،بازدید و استراحت در کنار تونل کوهرنگ به همراه پذیرایی دیدن مناظری بی نظیر طبیعت کوهستانی و دره ها ،بازدید از زندگی عشایر و سیاه چادر عشایر،گشت در منطقه و استراحت و عکاسی در کنار آبشار شیخ علی خان ،اتمام برنامه در  کوهرنگ،صرف شام و بازگشت به سمت تهران،پذیرایی در مسیر برگشت. بازگشت عصر جمعه ۱۱ تیر.

خدمات تور:

صبحانه۱و۲(پنیر،کره،عسل،خیار،گوجه،تخم مرغ،نان) ناهار۱(چلو کباب )،ناهار ۲(چلو جوجه کباب) ۲ وعده شام ۴ میان وعده(چایی،نسکافه،آبمیوه وکیک ,هندوانه) تجهیزات کامل رفتینگ(قایق، کلاه، جلیقه نجات،پارو) راهنما و سکاندار رفتینگ(مورد تآیید فدراسون قایقرانی )، بیمه مسافرتی،سرویس رفت و برگشت توریستی(دراختیار)، عکاسی (در صورت تمایل) اقامت در ویلای زیبای کنار رود خانه زاینده رودص با امکانات کامل(مجهز به سیستم گرمایش و سرمایش،سرویس بهداشتی و حمام)

وسایل مورد نیاز:

لوازم شخصی، کفش مناسب (ترجیحا ضدآب)، حوله و لباس مناسب شنا(ترجیحا استرج)، لباس اضافه جهت تعویض پس از رفتینگ، کارت شناسایی معتبر، داروهای شخصی، کرم ضدآفتاب،پتو یا کیسه خواب، در صورت داشتن عینک حتما بند دار باشد.

شرایط و مقررات مهم:

  1. لطفا قبل از ثبت نام «شرایط و قوانین » را مطالعه فرمایید.
  2. برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
  3. لطفا با دقت کامل جزئیات تور، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام اطلاعات لازم را از طریق تماس دریافت نمائید.

مشاهده ویدئویی از رفتینگ :

مشاهده ویدئویی از رفتینگ به همراه سرسره و پرش از صخره :

خرید تور:

ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با ما تماس گرفته فیش واریزی خود را ارسال فرمایید.

صاحب حساب شماره کارت نام بانک
حمید حیدری ۶۳۹۵-۹۹۱۱-۴۰۰۴-۷۶۵۵ قوامین

پس از واریز وجه لطفا:

نام و نام خانوادگی نماینده مسافران، تعداد نفرات و نام مسافران به همراه کد ملی و تاریخ تور را  به شماره زیر ارسال کنید و با شماره‌ تلفن زیر تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهید. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
حرکت ۹ شب چهار شنبه ۹تیر از میدان آرژانتین. بازگشت عصر جمعه ۱۱ تیر. هزینه هر نفر به همراه بیمه و کلیه امکانات ۳۲۰،۰۰۰ تومان. شماره تماس:۰۹۱۹۳۲۲۵۵۴۰ ‌حیدری

مطالب پیشنهادی