گردشگاه چشمه سلمانی خرامه
گزارش خطا

گردشگاه چشمه سلمانی خرامه

  • به روز رسانی : ۵/۹/۱۳۹۴
  • تعداد بازدید : 1,098
  • ایران Iran - استان فارس - خرامه
  • نوع : جاهای دیدنی مناظر طبیعی
  • آدرس: فارس، خرامه، جاده شیراز - خرامه، جنوب پارک ملی بمو

جاهای دیدنی فارس: گردشگاه چشمه سلمانی خرامه

 

گردشگاه چشمه سلمانی یکی از گردشگاه ‌های طبیعی و زیبای استان فارس می ‌باشد که در منطقه «تنگ‌سعید» و در حاشیه  ضلع جنوبی پارک ملی بمو واقع شده است.

این پارک که در مسیر تخت جمشید – زرقان واقع شده است و به مدت ۴۰ سال است که مورد حفاظت قرار گرفته است. این گردشگاه در ۶ کیلومتری شیراز و در محور شیراز- خرامه  واقع شده ‌است.

چشمه آب ‌شیرین سلمانی  که در این گردشگاه  می باشد از دل زمین می‌ جوشد که از همین‌ رو نام این گردشگاه را «گردشگاه چشمه سلمانی»  گذاشته اند. در سال های اخیر شهرداری منطقه در بهبود و ارتقاء سطح کیفی چشمه سلمانی نهایت تلاش خود را کرده اند.

 

 

جاهای دیدنی فارس گردشگاه چشمه سلمانی خرامه

گردشگاه چشمه سلمانی به دلیل داشتن جاذبه طبیعی و چشم انداز زیبا از اهمیت زیادی برخوردار می باشد از همین رو در طول سال علاقه مندان و گردشگران زیادی از این  منطقه بازدید می کنند.

مدارس و دانشگاهها برای اردو های سیاحتی دانش آموزان و دانشجویان از این مکان استفاده می کنند. از امکانات رفاهی گردشگاه چشمه سلمانی می توان به سرویس بهداشتی، پارکینگ خودرو، سکو هایی برای استفاده خانواده و غیره اشاره کرد.

 

موقعیت جغرافیایی این محل ممکن است به اشتباه ثبت شده باشد. لطفا از طریق دکمه گزارش خطا، آدرس دقیق را برای ما ارسال نمایید

VN:F [1.9.16_1159]
زیبایی و جذابیت
فاصله مناسب از شهر
مسیر دسترسی مناسب
ارزش بازدید
امتیاز: 3.8 از 5 (از مجموع 2 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نام محصول نوع محصول توضیح قیمت

بدون نظر

نزدیک ترین جاذبه هاي گردشگري به این محل :
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی