پارک ولیعصر
گزارش خطا

پارک ولیعصر

جاهای دیدنی مازندران:‌ پارک ولیعصر

 

در بلوار کارگر شهر قائمشهر، پارک ولیعصر با وسعتی معادل ۲۸۰۰۰ واقع شده است. تاریخ افتتاح این پارک به سال ۱۳۵۸ باز میگردد که البته یکبار هم در سال ۱۳۷۶ مورد مرمت و باز طراحی قرار گرفته است. این پارک قدیمی جزئی از زیبایی های شهر قائمشهر به حساب می آید.

از ویژگی های منحصر به فرد در این پارک، وجود گونه های مختلف و متنوعی از درختان، درختچه، گلهای زینتی و نایابی است که در برخی موارد بسیار کمیاب هستند. همچنین به برکت وجود اداره کشاورزی در مجاورت این پارک درختانی نظیر افرای زرد، جنیپروس، پالم، توت مجنون، کاج کاشفی زرد، ستروس زرد، کاج خمره ای، تورس، ناندرنیا، آلاگنوس، لاوسون، یاس هلندی، رزماری، ناروند، پامپاس گراس، شاه پسند و… در این پارک به وفور یافت می شود که بر ارزش و اهمیت آن می افزاید.

 

جاهای دیدنی مازندران‌ پارک ولیعصر (۲)

 

در این پارک تجهیزات و وسایلی همچون نیمکت و آلاچیق برای رفاه حال مسافران و مراجعه کنندگان فراهم آمده است. بچه ها هم در این پارک با اسباب بازی و وسایلی که موجود است سرگرم خواهند شد.

سالن آمفی تئاتری به مساحت ۴۰۰ مترمربع و ظرفیت ۲۰۰ نفر در اکثر اوقات سال شاهد برگزاری نمایش در آن هستیم. اگر مسیر سفرتان به شهر قائمشهر خورد حتما از این پارک دیدن بفرمایید.

VN:F [1.9.16_1159]
زیبایی و جذابیت
فاصله مناسب از شهر
مسیر دسترسی مناسب
ارزش بازدید
امتیاز: 4.3 از 5 (از مجموع 1 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نام محصول نوع محصول توضیح قیمت

بدون نظر
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی