پارک لاله کبودر آهنگ
گزارش خطا

پارک لاله کبودر آهنگ

  • به روز رسانی : ۱۲/۵/۱۳۹۵
  • تعداد بازدید : 822
  • ایران Iran - استان همدان - کبودر آهنگ
  • نوع : جاهای دیدنی مناظر طبیعی
  • آدرس: همدان، کبودرآهنگ، بلوار بعثت، مجاورت سالن ورزشی علی بن ابیطالب

جاهای دیدنی همدان : پارک لاله کبودر آهنگ

 

پارک لاله کبودرآهنگ در ضلع جنوب غربی شهرستان کبودرآهنگ در استان همدان واقع شده است. این پارک در انتهای بلوار نیروی هوایی کبودرآهنگ، در مجاورت سالن ورزشی علی بن ابیطالب قرار دارد. پارک لاله در واقع در پارک کبودر آهنگ قرار گرفته است و به قسمت استخر یا حوض بزرگ آب دایره ای قرار گرفته در این پارک اشاره دارد، ولی در مجموع به این فضای سبز پارک لاله میگویند.

گردشگرانی که از شهرستان کبودرآهنگ دیدن مینمایند میتوانند عکسهای یادگاری خوبی را در این پارک داشته باشند، همچنین بدلیل امکانات اولیه مناسب برای مسافرین، خصوصا گردشگران نوروزی، این پارک توصیه میشود.

 

جاهای دیدنی همدان پارک لاله کبودر آهنگ (۲)

 

فضای سبز بسیار زیبای پارک و همچنین حوض بزرگ دایره ای بسیار باصفای این پارک، چشم انداز جالب توجهی به این پارک بخشیده است. محیطی مناسب برای داشتن اوقاتی خوش در فضایی با آب و هوای عالی از خصوصیات این پارک است.

زیستگاه پرنده ای به نام “سنگ چشم پشت سرخ” در این پارک است. این پرنده خوش قامت، منقاری محکم و قلاب مانند دارد. پاهایش قوی و چنگالهایش تیز است. رفتارش تقریبا شبیه پرندگان شکاری است و اغلب روی جاهای بلند در انتظار شکار مینشیند و طعمه های خود را پس از شکار بر روی بوته های خار میخکوب و آویزان میکند و سر فرصت به سراغ آنها میرود.

VN:F [1.9.16_1159]
زیبایی و جذابیت
فاصله مناسب از شهر
مسیر دسترسی مناسب
ارزش بازدید
امتیاز: 0.0 از 5 (از مجموع 0 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نام محصول نوع محصول توضیح قیمت

بدون نظر
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی