پارک دلفین کیش
گزارش خطا

پارک دلفین کیش

پارک دلفین کیش

 

اولین و معتبر ترین و مجهز ترین و بهتر بگوییم تنها پارک دلفینی ایران، مربوط به کیش است که مدیرعامل هتل داریوش حدود ده سال پیش اقدام به طراحی و دستور ساخت آن را صادر نمود. این مکان با بیش از ۱۰۰ هکتار مساحت توانسته مجموعه ای دیدنی و جذاب را در کیش بوجود آورد.

 

پارک دلفین

در این محیط انواع گونه های گیاهان، جانوران و دلفین ها نگهداری می شود. در این محوطه یک باغ پرندگان بسیار زیبا وجود دارد که همه توریست ها با پرندگان آن خاطره ها دارند! در این محل می توانید آمفی تئاتر بزرگی را مشاهده کنید!

 

پارک دلفین

یک سفره خانه سنتی هم در محل برای وعده های غذایی فراهم است!

پارک دلفین

در پارک دلفین تنها دلفین ها اقامت ندارند بلکه حیواناتی مثل دلفین، شیر دریایی، گراز دریایی، گربه دریایی، پنگوئن نگهداری می شود. این حیوانات همه دارای مربیانی هستند که آموزش دیده اند و توسط آن ها بازی داده می شوند! دیدن آن ها بسیار جذاب است!

پارک دلفین

از طرفی در قسمت پرندگان پرنده هایی مثل پلیکان، شترمرغ، طوطی ماکائو، طاووس، انواع لک لک، توکان، توراکو، قو  که البته در بیش از ۵۰ گونه اند نگهداری می شوند! کوروکودیل و سایر آبزیان هم در این منطقه نگهداری می شوند.

پارک دلفین

بخش کاکتوس های این مخل بسیار دیدنی است! شما می توانید در این مخل ۲۵ گونه کاکتوسی را مشاهده کنید! انواع گیاهان و جانوران در کنار هم بسیار جذابند

پارک دلفین

در این منطقه اتوبوس های قطاری برای حمل و نقل شما فراهم اند.

VN:F [1.9.16_1159]
زیبایی و جذابیت
فاصله مناسب از شهر
مسیر دسترسی مناسب
ارزش بازدید
امتیاز: 0.0 از 5 (از مجموع 0 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نام محصول نوع محصول توضیح قیمت

بدون نظر

نزدیک ترین مراکز اقامتي به این محل :

نزدیک ترین مراکز تفريحي به این محل :

نزدیک ترین مراکز خريد به این محل :

نزدیک ترین جاذبه هاي گردشگري به این محل :
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی