شکردشت
گزارش خطا

شکردشت

  • به روز رسانی : ۹/۸/۱۳۹۴
  • تعداد بازدید : 1,979
  • ایران Iran - استان گیلان - تالش
  • نوع : جاهای دیدنی مناظر طبیعی
  • آدرس: گیلان، ۲۰ کیلومتری تالش ، روستای شکردشت

جاهای دیدنی گیلان: شکردشت

 

شکردشت یکی از زیباترین ییلاق‌ های منطقه تالش است که در ۲۰ کیلومتری تالش واقع شده است. در گذشته این منطقه ییلاق پادشاهان بوده که برای تفریح و شکار به آن می‌آمدند و از آنجا که خاک حاصلخیزی داشته و آب و هوای آن برای پرورش محصولات مناسب بوده به آن شکردشت می‌گویند.

شکردشت روستای بکر و دست‌نخورده و زیبایی است که جاذبه‌های زیادی برای گردشگران دارد. این منطقه ییلاق‌های زیبا و متعددی دارد. ییلاق لورهونی ییلاق لپون دشت، ییلاق چورون، ییلاق پیرکری و ییلاق اسب‌سرا از این جمله‌اند. از محصولات این منطقه ییلاقی میتوان به عسل طبیعی کوهستان و شیر تازه و پنیر معروف آن اشاره کرد.

 

روستاهای زیبای گیلان  -شکردشت (۶)

 

پیشنهاد یک سفر خاطره انگیز: منطقه ییلاقی شکردشت با آب و هوای مرطوب و خنک کوهستانی‌اش در روزهای بلند تابستان یکی از بهترین پیشنهادهای سفر است.

توجه: برای سفر به این منطقه ییلاقی حتما باید لباس گرم به همرا داشته باشید، برای اقامت در این ییلاق زیبا نگران جای خواب نباشید چون مردم خونگرم و مهربان تالش نمی‌گذارند مسافر شکردشت بدون جا بماند.

مسیر دسترسی: برای رسیدن به شکردشت بکر باید به سمت رشت- انزلی و تالش حرکت کنید اگر هم بخواهید میانبر بزنید می‌توانید بعد از رشت از جاده زیابر به سمت تالش بروید و بعد از طی مسافت کوتاهی به ابتدای ییلاق شکردشت می‌رسید شروع این منطقه ییلاقی پایان جاده آسفالت و مسیر راحت است. باید در جاده خاکی مسافتی حدود ۲۷ کیلومتر را طی کنید تا به شکردشت رؤیایی برسید.

VN:F [1.9.16_1159]
زیبایی و جذابیت
فاصله مناسب از شهر
مسیر دسترسی مناسب
ارزش بازدید
امتیاز: 3.8 از 5 (از مجموع 1 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نام محصول نوع محصول توضیح قیمت

بدون نظر
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی