شهر عباس آباد
گزارش خطا

شهر عباس آباد

  • به روز رسانی : ۲۳/۱۰/۱۳۹۴
  • تعداد بازدید : 1,470
  • ایران Iran - استان مازندران - عباس آباد
  • نوع : جاهای دیدنی متفرقه
  • آدرس: مازندران، جاده تنکابن به سلمانشهر، خروجی شهر عباس آباد

جاهای دیدنی مازندران: شهر عباس آباد

 

شهر عباس آباد به صورت نواری باریک بین دریا و کوه شکل گرفته است. اقلیم این منطقه بدلیل مجاورت با دریا از یک سو، و دیوار رشته کوه های البرز از سوی دیگر که باعث جلوگیری و خروج آب و هوای مرطوب شده است، به صورت فوق العاده مطبوع و دلچسب است.

عباس‌آباد ۲۸ کیلومتر با غرب چالوس و ۲۴ کیلومتر از تنکابن فاصله دارد. در واقع اصل جاذبه ی گردشگری این منطقه در مسیر راه چالوس رامسر واقع شده است. در شمال این منطقه دریا و در جنوب آن جنگل های در هم تنیده ی دامنه های البرز در جنوب بر جذابیت آن افزوده است.

لازم به ذکر است عباس آباد از شرق به شهر سلمان شهر (متل قو) و از غرب به شهر نشتارود محدود می شود. هوای مرطوب منطقه از جمله ویژگی های مهم زیست محیطی منطقه است که اکثر مسافران از آن به عنوان خاطره ای دل انگیز یاد می کنند.

 

جاهای دیدنی مازندران شهر عباس آباد (۳)

 

برخی از مهمترین جاذبه های دیدنی این شهر و حومه ی ان می توان به جاده جنگلی عباس‌آباد به کلاردشت، پارک جنگلی خرماچال واقع در کیلومتر ۷ جاده کلاردشت، پارک تفریحی مدرس و پارک ساحلی و طرح توریستی و دریا می باشد که باعث می شوند چند روزی در این شهر و دیار ماندگار شوید! علاوه بر اماکن دیدنی و گردشگری، وجود اماکن زیارتی تکمیل کننده ی کلکسیون زیبایی ها و جذابیت های شهر است.

برای مثال وجود امامزادگان ارجمندی همچون امامزاده سیدکیا ابوالحسن واقع در کیلومتر ۳ جاده کلاردشت، امامزاده ایوب پیغمبر واقع در پرچور کیلومتر ۸ جاده کلاردشت، امام‌زاده آقا سیدعلی واقع در کیلومتر ۳ جاده اصلی و امامزاده آقا سیدعلی واقع در کیلومتر ۱۲ جاده کلاردشت سبب جذب گردشگران و زائران بسیاری است. در کنار همه ی این ها می توانیم شما را به بازدید از ارک جنگلی عباس آباد با وسعتی بالغ بر ۱۳۸ هکتار دعوت کنیم. که سرشار از زیبایی های طبیعی و امکانات رفاهی است.

VN:F [1.9.16_1159]
زیبایی و جذابیت
فاصله مناسب از شهر
مسیر دسترسی مناسب
ارزش بازدید
امتیاز: 2.0 از 5 (از مجموع 2 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نام محصول نوع محصول توضیح قیمت

بدون نظر
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی