روستای میرآباد
گزارش خطا

روستای میرآباد

جاذبه های گردشگری آذربایجان غربی : روستای میرآباد

 

جنگل ها هدیه خداوند به انسان ها هستند . هر چند این روزها طبیعت بکر جنگل ها دستخوش دست اندازی های سود جویانه شده است ، اما باز زیبایی خود را حفظ کرده اند.

اگر به مرکز گیلاس کشور یعنی اشنویه سفر می کنید و یا از آن حوالی می گذرید ، پیشنهاد می کنم جنگل های زیبای روستای میرآباد را از دست ندهید. شاید راه خاکی و ناهموار رسیدن به روستا کمی شما را اذیت کند ، اما همین راه خاکی نوید بخش طبیعتی بکر به نام روستای میرآباد است .

 

جاذبه های گردشگری آذربایجان غربی روستای میرآباد (۴)

 

۹۰ هکتار از کل روستای میرآباد را جنگل های نیمه انبوه تشکیل داده اند . درختان زالزالک ، سیب وحشی ، گلابی وحشی ، آلو ، نسترن و … درختانی هستند که به وفور در این جنگلها به چشم می خورند.

راستی اگر به این روستای زیبا سفر کردید و برای طبخ غذا یا دم کردن چایی آتشی روشن کردید ، مراقب باشید تا به جنگل آسیب نرسد.

 

مسیر دسترسی روستای میرآباد:

روستای میرآباد که در غرب شهرستان اشنویه واقع شده است از توابع شهر نالوس به حساب می آید. این روستا ۱۲ کیلومتر با اشنویه فاصله دارد . کافی ست در جاده اشنویه – پیرانشهر بعد از عبور از پل ” یوش آباد ” در سمت راست وارد جاده خاکی ای شوید که شما را به جنگل های زیبای میرآباد راهنمایی می کند.

VN:F [1.9.16_1159]
زیبایی و جذابیت
فاصله مناسب از شهر
مسیر دسترسی مناسب
ارزش بازدید
امتیاز: 0.0 از 5 (از مجموع 0 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نام محصول نوع محصول توضیح قیمت

بدون نظر
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی