ساحل رامدشت
گزارش خطا

ساحل رامدشت

  • به روز رسانی : ۱۰/۶/۱۳۹۴
  • تعداد بازدید : 1,292
  • ایران Iran - استان گیلان - رودسر
  • نوع : جاهای دیدنی مناظر طبیعی
  • آدرس: گیلان، رودسر، جاده رودسر به کلاچای، خروجی رامدشت

ساحل رامدشت

 

رامدشت محله ای است زیبا و ساحلی در شهرستان رودسر( استان گیلان). علت نامگذاری این محله به گذشته های نه چندان دور(حدود ۳۰ ،۴۰ سال پیش) میرسد که محل رام کردن اسب های وحشی بود. در آن زمان این محل تقریبا خالی از سکنه بود و اکثر مساحت آن را دشت های سرسبز تشکیل می داده است. اما از آغاز دهه ۷۰ هجری شمسی با شهرک سازی و خانه سازی، مهاجرت به این مکان افزایش یافت تا جایی که امروزه این منطقه دارای جمعیتی حدود ۱۰۰۰ خانوار شده است.

رامدشت (۴)

ساحل زیبای رامدشت : ساحل رودسر و رامدشت از جمله نقاط دیدنی در شهرستان رودسر واقع در استان گیلان است ساحلی به طول ۳۰ کیلومتر که به دلیل نزدیکی کوه با دریا در این منطقه جغرافیایی، چشم‌انداز زیبایی را به خود اختصاص داده‌ است به همین دلیل، رودسر به مهمترین مرکز والیبال ساحلی در ایران تبدیل شده است. پارک ساحلی به وسعت ۱۰ هزار متر مربع به همت شهرداری رودسر همچنین دارای بازارچه صنایع دستی و حدود ۳۰ باب سوئیت اقامت موقت، سرویس بهداشتی و پارکینگ می باشد. از دیگر جاذبه های گردشگری ساحل رودسر ایجاد سایت هوایی پروازهای سبک گردشگری تفریحی آن است.
استخر رامدشت : که حدود ۹۰۰۰متر مربع در مرکز رامدشت واقع شده است .در این استخر با شروع فصل سرما انواع پرندگان از جاه های دور مهاجرت کرده و خود را به آن می رسانند.در این استخر انواع ماهی ها ،از جمله کپور،کپور چیک،اسلک و…یافت می شود.که در فصل صید ماهیگران را به سوی خود می کشاند.

VN:F [1.9.16_1159]
زیبایی و جذابیت
فاصله مناسب از شهر
مسیر دسترسی مناسب
ارزش بازدید
امتیاز: 3.8 از 5 (از مجموع 5 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نام محصول نوع محصول توضیح قیمت

بدون نظر
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی