دریاچه الیمالات
گزارش خطا

دریاچه الیمالات

  • به روز رسانی : ۲۶/۲/۱۳۹۴
  • تعداد بازدید : 2,163
  • ایران Iran - استان مازندران - نور
  • نوع : جاهای دیدنی مناظر طبیعی
  • آدرس: مازندران، ۸ کیلومتری نور، در مسیر جاده نور چمستان

دریاچه الیمالات

 

دریاچه الیمالات در ۸ کیلومتری نور در مسیر جاده نور چمستان قرار دارد و فاصله آن از جاده اصلی نور به چمستان حدود ۳ کیلومتر است. به عبارتی دریاچه الیمالات در مسیر جاده ارتباطی نور به چمستان قرار دارد و در قسمت جنوبی دوراهی روستای کارگرکلا جای گرفته است.

دریاچه الیمالات که در دل جنگل واقع شده است، به عنوان گردشگاه مورد استفاده قرار می گیرد. این دریاچه آنقدر زیباست که گویی جنگل را در آغوش گرفته است. در آنجا همه چیز برای چند ساعت تفریح و البته آرامش مهیاست. دریاچه الیمالات دارای امکانات رفاهی از جمله مکان نصب چادر، آلاچیق، سوپر مارکت، رستوران و کافی شاپ، امکانات قایق سواری، سوییت برای اسکان شب و ماهیگیری است که می توان اوقات فراغت خود را در آنجا پر نمود.

در ایام تعطـیلات بخصوص فصول بهار و تابسـتان یکی از پربازدیدکننده ترین مکان تفریحی و توریسـتی در سرتاسر استان مازندران است. دریاچه ای که وقتی برای اولین بار بعد از طی کردن و دور زدن در جاده ای پر درخت به آن می رسید شکوه طبیعت آن، شما را می گیرد و باورتان نمی شود که با چنین منظره ای روبرو هستید. از نکات جالب توجه در دیدار از این دریاچه، پاکیزگی و تقریبا عاری بودن آن از هرگونه زباله است که خوشبختانه وجود فرهنگ سفر و رعایت کردن مسافران و شاید هم مدیریت خوب مجموعه بوده که جای بسی خوشحالی است، شما نیز اگر این دریاچه را به عنوان گزینه سفر خود انتخاب کردید، در حفظ این پاکیزگی کوشا باشید.

VN:F [1.9.16_1159]
زیبایی و جذابیت
فاصله مناسب از شهر
مسیر دسترسی مناسب
ارزش بازدید
امتیاز: 4.3 از 5 (از مجموع 5 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نام محصول نوع محصول توضیح قیمت

  • کامیار - 1397/2/14

    طبیعت بسیار زیبا، دریاچه و جنگل کنار هم، قایق رانی تو دریاچه اش خیلی لذت بخش است فقط دقت کنید قایق با پدال خراب هم داره

یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی