آبشار ولیلا
گزارش خطا

آبشار ولیلا

آبشار ولیلا

 

روستای ولیلا واقع درمنطقه ی زیرآب از توابع سوادکوه است.منطقه و طبیعت سوادکوه برای افراد اهل طبیعت به ویژه طبیعت دوستانی که به طور خاص به مناطق بکر و جنگلی علاقه دارند٬ نامی آشناست.

روستای ولیلا برای طبیعت دوستانی که تمایل به اقامت های کوتاه (یک تا چندروز) در یک محیط آرام و زیبا دارند با امکان گردش و راهپیمایی های کوتاه در اطراف روستا٬ امکان خوبیست زیرا محل قرارگیری روستا درمیان تپه های کم شیب و با ارتفاع کم این امکان را حاصل می کند.
هم چنین افرادی که علاقمند به گردش و راهپیمایی راحت در جنگل های کم شیب هستند نیز با اندکی فاصله از ده این امکان را دراختیار دارند.

نهایتا پس از ساعتی راهپیمایی در دل جنگل به آبشار زیبای ولیلا برمی خوریم که گرچه از ارتفاع زیادی برخوردار نیست٬ اما زیبایی وصف ناپذیرش توان ترک منطقه را از انسان سلب می کند.

در ۶کیلومتری روستای اتو روستایی کوچک در دل جنگل به نام روستای ولیلا واقع شده است ودر داخل جنگل این روستا آبشار زیبابی قرار گرفته که از این روستا تا آبشار مورد نظر ۲۰دقیقه پیاده روی دارد و هر انسان طبیعت دوستُ می تواند به این آبشار جالب و خیره کننده رفته واز این موهبت زیبای خدادادی نهایت استفاده را ببرد. دیدن این آبشار فوق العاده را به شما دوستان توصیه میکنم.ضمنا فاصله این روستا از شهر زیراب تا آبشار ۱۸ کیلومتر می باشد.

VN:F [1.9.16_1159]
زیبایی و جذابیت
فاصله مناسب از شهر
مسیر دسترسی مناسب
ارزش بازدید
امتیاز: 4.1 از 5 (از مجموع 2 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نام محصول نوع محصول توضیح قیمت

بدون نظر
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی