مرکز خرید مهستان
گزارش خطا

مرکز خرید مهستان

مرکز خرید مهستان

 

مرکز خرید مهستان در شمال شهر کرج و دامنه سلسله جبال زیبای البرز و در جوار پارک نبوت و مناطقی چون عظیمیه، رجایی شهر، جهانشهر و شهرک اوج قرار گرفته است. این مرکز خرید از طریق بلوارهای متعددی مانند بلوارهای ملاصدرا، نبوت، موذن، جمهوری، ماهان، مطهری، استقلال و شورا و نیز تقاطع های غیر هم سطح چهارراه طالقانی و آزادگان، سه راه رجایی شهر و چمران به مرکز شهر، ایستگاه مترو و آزاد راه تهران – کرج به سهولت دسترسی دارد.

در طراحی مرکز خرید مهستان علاوه بر بهره گیری از مفاهیم و فن آوری معاصر مهندسی، ویژگیهای میراث معماری ایرانی- اسلامی به نحوی در نظر گرفته شده است تا هویت یک مرکز خرید جدید با جلوه هایی از بازارهای قدیمی را به نمایش گذارد.

این مرکز خرید با تکیه بر مفهوم بازارهای کهن ایرانی و مراکز خرید مدرن، بصورت درون گرا طراحی شده و هر طبقه به طبقه دیگر با استفاده از پله های برقی، آسانسورها و پله های معمولی متعدد به یکدیگر مرتبط می شود.

تمام فروشگاهها در طبقات مختلف، از طریق راهرویی با شیب ملایم به طول حدود یک کیلومتر در معرض دید مراجعین قرار گرفته و ارتباط طبقات بدون استفاده از پله و آسانسور میسر گردیده است.

ویژگیهای عمومی مرکز خرید مهستان :

– ۴۱۳ واحد تجاری

– رستوران گردان و بوفه غذاهای بین الملل

– تالار پذیرایی ویژه جشنها و کنفرانس ها

– ده دستگاه پله برقی

– یازده ورودی از کلیه جهان

– ۱۱۰۰۰ متر مربع فضاهای مفید تجاری

– ۱۶۰۰۰ متر مربع راهرو و فضاهای عمومی

– ۱۹۴ واحد پارکینگ

– سه دستگاه آسانسور شیشه ای ( پانوراما )

VN:F [1.9.16_1159]
کیفیت محصولات
قیمت محصولات
تنوع محصولات
جای پارک راحت
امتیاز: 4.5 از 5 (از مجموع 1 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نام محصول نوع محصول توضیحات قیمت

بدون نظر
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی