مرکز خرید تندیس
گزارش خطا

مرکز خرید تندیس

مرکز خرید تندیس

 

مرکز خرید تندیس یکی از مراکز خرید مدرن و مشهور تهران است. این مرکز دارای دو طبقه تجاری میباشد و فروشگاههای آن عمدتا به برندهای مشهور خارجی و داخلی اختصاص دارند.

مرکز خرید تندیس یا در اصل تندیس سنتر یکی از مراکز خرید بزرگ و مشهور در شمالی‌ترین نقطه شهر است. اگر از تماشای مداوم تهران بدرنگ و خاکستری خسته شده‌اید، “به ضیافت رنگ‌ها” در تندیس سنتر بیایید. البته اینجا تنها رنگ ندارد؛ فروشندگان خوش‌برخورد، ویترین‌های زیبا و خلاقانه، رستوران و کافی‌شاپ، پارکینگ چندطبقه و حضور تعداد زیادی از برندهای معتبر دنیا هم بسیار دیدنی است.

ایام و ساعت کاری این مرکز خرید در روزهای شنبه تا جهارشنبه  ۹ صبح الی ۱۲ شب و پنج شنبه ها از ساعت ۱۱ تا ۲۲ و در روزهای جمعه از ساعت ۱۱ الی ۲۴ دایر میباشد.

رستوران های صبا

در حال حاضر تمامی رستوران های تندیس سنتر تحت مدیریت صبا می‌باشد. شرکت صبا از بدو فعالیت خود در ایران، با تشکیل تیمی از افراد متخصص و توانمند در صنعت میهمان‌نوازی و هتلداری که سالها تجربه کاری با برندهای زنجیره ای بین المللی اروپایی و آمریکایی را همراه با تحصیلات عالیه در زمینه مدیریت توریسم و هتلداری را برای صبا به ارمغان آوردند، کار خود را در هتل ۴ ستاره سیمرغ در سال ۱۳۷۶ شروع کرد. این تیم همیشه بالاترین درصد رضایت میهمانان را در هتل ها و رستوران های تحت مدیریت خود داشته است.

VN:F [1.9.16_1159]
کیفیت محصولات
قیمت محصولات
تنوع محصولات
جای پارک راحت
امتیاز: 5.0 از 5 (از مجموع 1 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نام محصول نوع محصول توضیحات قیمت

بدون نظر

نزدیک ترین مراکز اقامتي به این محل :

نزدیک ترین مراکز تفريحي به این محل :

نزدیک ترین مراکز خريد به این محل :

نزدیک ترین جاذبه هاي گردشگري به این محل :
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی