مجتمع تجاری میلاد نور
گزارش خطا

مجتمع تجاری میلاد نور

مجتمع تجاری میلاد نور

 

ساخت مجتمع تجاری میلاد نور در سال۱۳۷۰ ، شروع شد و در سال۱۳۷۹ ، افتتاح گشت‌. مجتمع تجاری میلاد نور ساختمانی ۱۱ طبقه شامل سه طبقه پارکینگ‌، دو طبقه همکف و شش طبقه ساختمان با نمایی شیشه‌ای و سبز رنگ است‌. تمام این طبقات مجهز به پله برقی است و در کنار پله‌های اضطراری مجتمع‌، آسانسورهای شیشه‌ای هم وجود دارد که هنگام شب کارمی‌کنند. هم اکنون دو طبقه همکف اول و دوم و طبقات اول و دوم مجتمع فعال هستند و در آن‌ها انواع کالاها از جمله پوشاک‌، کفش‌، طلا و نقره‌، لوازم آرایشی و بهداشتی‌، عطر، فرش‌های ابریشم و تابلو فرش‌، وسایل تزیینی‌، لوازم صوتی و تصویری‌، لوستر، لوازم خانه و برقی‌، خشکبار، ساعت و پارچه در فروشگاه‌های گوناگون به فروش می‌رسد. طبقه ششم مجتمع تجاری شامل رستوران و کافی‌شاپ و اغذیه فروشی است‌. طبقات اول تا چهارم مجتمع هر یک حدود ۴۴ فروشگاه‌، طبقه های همکف اول و دوم‌، ۴۲ فروشگاه و طبقات پنجم و ششم ۳۸ فروشگاه دایر دارند. مجتمع تجاری دارای شش ورودی در همکف اول و همکف دوم است‌.

این مرکز دارای ۳۵۷ واحد تجاری است و روزانه هزاران نفر بازدیدکننده دارد. فروشندگان و پرسنل که این مجموعه را کنترل می نمایند حدود ۱۲۰۰ نفر می باشند. شاید ارائه همین آمار برای پی بردن به عظمت مجموعه کافی باشد.
الگوی معماری این بنا از جامع ترین الگو های معماری تجاری جهان اقتباس شده است و همانطور که انتظار می رفت، تنها مرکز تعیین سلیقه مردمی در پایتخت می باشد. نمایندگی های فعال از کمپانی های بزرگ به طور دائمی و یا موقت جهت معرفی محصولات خود به قشر مردمی، پیشرو وجود عرصه های باز عمومی در کلیه طبقات، عرصه مناسب پارکینگ و همچنین نوآوری رستوران ملل در طبقه ششم از نقاط قوت مجموعه است. در عین حال حضور سرشناسان جهان ورزش و دنیای هنر و همچنین شخصیت های محبوب مردمی در بین کسبه، جدا از یک محیط تفریحی، تجاری، فضای علاقه و محبوبیت را در این مرکز پدید آورده است.
کلیه فعالیت های داخلی از طرف مدیریت برنامه ریزی و توسط نیرو های خاص (خدماتی، انتظاماتی و انتظامی) اطلاع رسانی و بازرسین که هر یک زیر نظر مدیران خاص فعالیت می کنند تحت کنترل و هدایت می باشد.

VN:F [1.9.16_1159]
کیفیت محصولات
قیمت محصولات
تنوع محصولات
جای پارک راحت
امتیاز: 3.0 از 5 (از مجموع 1 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نام محصول نوع محصول توضیحات قیمت

بدون نظر

نزدیک ترین مراکز اقامتي به این محل :

نزدیک ترین مراکز تفريحي به این محل :

نزدیک ترین مراکز خريد به این محل :

نزدیک ترین جاذبه هاي گردشگري به این محل :
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی