فروشگاه هایپر استار
گزارش خطا

فروشگاه هایپر استار

فروشگاه هایپر استار

 

فروشگاه هایپراستار در بزرگراه شهید باکری، بلوار فردوس غربی واقع شده است و از جمله بزرگ ترین مارکت های شهر تهران است. در این فروشگاه همه چیز از لوازم برقی و خانگی گرفته تا پوشاک و مواد غذایی را می توان پیدا کرد. ماموریت اصلی فروشگاه هایپراستار خدمات رسانی مناسب و عالی به مشتریان است. در این راستا میز تا حد زیادی موفق ظاهر شده است.

این فروشگاه بزرگ و کامل را گروه ماجد الفطیم در سال ۱۹۹۲ میلادی توسط ماجد الفطیم تاسیس کردند. این شرکت با ترکیبی از خرید و تفریح، مفهوم جدیدی را در خرده ‌فروشی ایجاد کرد. گروه سازنده هایپراستار به این مساله اعتقاد دارند که مشتری ها و خریداران به چیزی بیش از خرید نیاز دارند. از این رو ساخت بزرگ ترین مارکت تهران را به عهده گرفتند.

در هایپراستار محصولات متنوع، با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارایه می شوند. دامنه انتخاب خریداران در این مارکت بسیار زیاد است و در هیچ فروشگاه دیگری در تهران نمی توان آن را مقایسه کرد. در فروشگاه هایپراستار بیش از هزاران نوع کالا وجود دارد. از لوازم برقی، وسایل خانگی، وسایل آشپزخانه، لوازم مورد نیاز مسافرت و کمپینگ، وسایل نگهداری از حیوانات خانگی، مواد غذایی، وسایل ورزشی، صوتی و تصویری و …. همه در کنار فروشگاه های مجزای برندهای مشهور دنیا و شعبه هایی از بهترین رستوران ها، فست فودهای ایرانی و ترکی همچون لمزی را می توان در این مرکز خرید پیدا کرد. کافی شاپ و زمین بازی کودکان نیز از دیگر امکانات این مرکز خرید به شمار می روند.

یکی از بهترین امکانات فروشگاه هایپراستار باید به پارکینگ رایگان آن اشاره کرد.

VN:F [1.9.16_1159]
کیفیت محصولات
قیمت محصولات
تنوع محصولات
جای پارک راحت
امتیاز: 0.0 از 5 (از مجموع 0 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نام محصول نوع محصول توضیحات قیمت

بدون نظر

نزدیک ترین مراکز اقامتي به این محل :

نزدیک ترین مراکز تفريحي به این محل :

نزدیک ترین مراکز خريد به این محل :

نزدیک ترین جاذبه هاي گردشگري به این محل :
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی