فروشگاه هایپر استار
گزارش خطا

فروشگاه هایپر استار

فروشگاه هایپر استار

 

فروشگاه هایپراستار در شیراز، بزرگراه صدرا واقع شده است و از جمله بزرگ ترین مارکت های شهر شیراز است. در این فروشگاه همه چیز از لوازم برقی و خانگی گرفته تا پوشاک و مواد غذایی را می توان پیدا کرد. ماموریت اصلی فروشگاه هایپراستار خدمات رسانی مناسب و عالی به مشتریان است. در این راستا میز تا حد زیادی موفق ظاهر شده است.

این فروشگاه بزرگ و کامل را گروه ماجد الفطیم در سال ۱۹۹۲ میلادی توسط ماجد الفطیم تاسیس کردند. این شرکت با ترکیبی از خرید و تفریح، مفهوم جدیدی را در خرده ‌فروشی ایجاد کرد. گروه سازنده هایپراستار به این مساله اعتقاد دارند که مشتری ها و خریداران به چیزی بیش از خرید نیاز دارند.

در هایپراستار محصولات متنوع، با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارایه می شوند. دامنه انتخاب خریداران در این مارکت بسیار زیاد است . در فروشگاه هایپراستار بیش از هزاران نوع کالا وجود دارد. از لوازم برقی، وسایل خانگی، وسایل آشپزخانه، لوازم مورد نیاز مسافرت و کمپینگ، وسایل نگهداری از حیوانات خانگی، مواد غذایی، وسایل ورزشی، صوتی و تصویری و …. همه در کنار فروشگاه های مجزای برندهای مشهور دنیا و شعبه هایی از بهترین رستوران ها، فست فودهای ایرانی و ترکی همچون لمزی را می توان در این مرکز خرید پیدا کرد. کافی شاپ و زمین بازی کودکان نیز از دیگر امکانات این مرکز خرید به شمار می روند.
یکی از بهترین امکانات فروشگاه هایپراستار باید به پارکینگ رایگان آن اشاره کرد.

VN:F [1.9.16_1159]
کیفیت محصولات
قیمت محصولات
تنوع محصولات
جای پارک راحت
امتیاز: 2.8 از 5 (از مجموع 1 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نام محصول نوع محصول توضیحات قیمت

بدون نظر
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب پیشنهادی