بازار کوچه برلن
گزارش خطا

بازار کوچه برلن

مراکز خرید تهران : بازار کوچه برلن

 

کوچه برلن ، کوچه ای است که یک سر آن چهار راه مخبرالدوله و لاله زار و سر دیگر آن خیابان فردوسی است و برای تهرانی های قدیم کلی خاطره دارد.
بسیاری از بانوان و آقایان از ۵۰-۴۰ سال قبل پوشاک و وسایل مورد نیاز خانه ی خود؛ از قبیل پرده، تور، دکمه، زیپ، لوازم خیاطی و گلدوزی حتی وسایل سفره ی عقد ، تاج ، گل و لباس عروس و خلاصه هر چیزی مانند این لوازم را از این کوچه تهیه می کردند.

بازار کوچه برلن (۱)

دست‌فروشان زیادی در این کوچه به فروش اجناس خود می‌پردازند. از قدیم جمعه‌بازار تهران در یک پارکینگ طبقاتی مجاور این کوچه دایر است.

دروازه جنوبی سفارت آلمان به این کوچه باز می‌شود و نام آن از نام پایتخت کشور آلمان، برلن (نام کهن‌تر برلین در زبان فارسی) گرفته شده است.

 

مسیر دسترسی کوچه برلن :

با مترو : خط ۲ مترو را سوار شوید و در ایستگاه سعدی پیاده شوید. در خیابان جمهوری به سمت راسته ی آینه شمعدانها بروید. ابتدا به کوچه مهران و سپس به کوچه برلن وارد میشوید.

خودرو شخصی : با توجه به اینکه خیابان های لاله زار و فردوسی از سمت خیابان جمهوری ورود ممنوع هستند شما باید از خیابان جمهوری وارد خیابان سعدی جنوبی شوید و از طریق خیابان علیپور وارد لاله زار شوید و پس از طی ۲۰۰ متر به کوچه برلن برسید.

مسیر دسترسی کوچه برلن

VN:F [1.9.16_1159]
کیفیت محصولات
قیمت محصولات
تنوع محصولات
جای پارک راحت
امتیاز: 3.4 از 5 (از مجموع 4 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نام محصول نوع محصول توضیحات قیمت

بدون نظر

نزدیک ترین مراکز اقامتي به این محل :

نزدیک ترین مراکز تفريحي به این محل :

نزدیک ترین مراکز خريد به این محل :

نزدیک ترین جاذبه هاي گردشگري به این محل :
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی