پیست اسکی تاریک دره (الوند)
گزارش خطا

پیست اسکی تاریک دره (الوند)

  • به روز رسانی : ۲۳/۵/۱۳۹۵
  • تعداد بازدید : 1,568
  • ایران Iran - استان همدان - همدان
  • نوع : مراکز تفریحی
  • آدرس: همدان، بلوار کولاب، بعد از عباس آباد، جاده گنج نامه، جاده پیست اسکی

مکان های تفریحی همدان: پیست اسکی تاریک دره

 

پیست اسکی تاریک دره همدان با ایجاد امکاناتی چون تله سیژ به طول هزار و ششصد متر، مدرسه اسکی، دستگاه پیست کوب ، تله اسکی و خدمات تفریحی و رفاهی و ساختمان اداری و کلاس های آموزشی پس از پیست هاس شمشک و دیزین سومین پیست مطرح در سطح کشور است.

پیست تاریک دره در محدوده ده کیلومتری از مرکز همدان واقع شده است که در فصول زمستان و اوایل بهار دارای رونق بسیاریست. این پیست سبب شده تا شهر همدان در سال های پیشین در زمینه برگزاری مسابقات ورزشی در سطوح ملی، بین‌المللی، آسیایی و حتی جهانی شناخته شود.

امکانات دیگری همچون هتلینگ، آب و هوای مطبوع و سخت‌افزارهای مختلف در رشته‎های ورزشی باعث شده اند که همدان بهترین گزینه برای میزبانی باشد. پیست اسکی تاریک دره چهار کیلومتر طول دارد که مورد بازدید و استفاده علاقه مندان به ورزش های زمستانی قرار می گیرد و هر ساله پذیریای گردشگران و ورزشکاران بسیاریست.

 

مکان های تفریحی همدان پیست اسکی تاریک دره (۴)

 

راه دسترسی به پیست آسفالته و از دره عباس آیاد و گنج نامه می باشد. پیست اسکی تاریک دره در دل دامنه کوه های الوند واقع شده است و در سال ۱۳۶۴ مورد استفاده عموم قرار گرفت. در فصل های زمستانی و برفی سه دستگاه تله اسکی، یک دستگاه تله سیژ و دو دستگاه بالابر بشقابی در حال خدمت رسانی به علاقه مندان است.

هم اکنون پیست تاریک دره دارای سالن غذاخوری، خوابگاه و باقی امکانات مورد نیاز برای حدود ۵۰۰ نفر است. در فصول گرم سال نیز پیست چمن تاریک دره با مساحتی غالب بر پنج هزار متر و امکانات و جاذبه های رفاهی و تفریحی مناسب محلی بسیار پر رونق برای گذراندن اوغات فراقت می باشد. در این پیست بالابری واقع شده که توانایی جابه جایی صد نفر در مسیری دو کیلومتر را دارا می باشد.

VN:F [1.9.16_1159]
قیمت
جای پارک راحت
امکانات و خدمات مناسب
امتیاز: 0.0 از 5 (از مجموع 0 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نوع خدمات شرایط استفاده توضیحات قیمت

بدون نظر
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی