مجموعه تفریحی پولادکف – تله کابین
گزارش خطا

مجموعه تفریحی پولادکف – تله کابین

مراکز تفریحی فارس : مجموعه تفریحی پولادکف (تله کابین)

 

مجموعه ورزشی تفریحی پولادکف با داشتن امکانات تفریحی متعدد و با توجه به اینکه در منطقه ای زیبا احداث شده است میتواند گزینه مناسبی برای تفریح و لذت بردن از اوقات فراغت باشد. این مجموعه تفریحی در استان فارس و در مسیر جاده سپبدان به آبشار مارگون قرار گرفته است.

پیست اسکی پولادکف به عنوان دومین پیست بین المللی اسکی کشور مطرح گردیده و هر سال شاهد حضور پرشور اسکی بازان و عموم مردم می باشد. توضیحات تکمیلی این پیست را از اینجا بخوانید: پیست اسکی پولادکف

تله کابین پولادکف از دیگر امکانات این مجموعه میباشد که با طول مسیر بیش از ۲۰۰۰ متر، ایستگاه پایین در ارتفاع ۲۸۵۰ متری از سطح دریا را به ایستگاه قله با ارتفاع ۳۲۵۰ متر از سطح دریا وصل می نماید. سرعت این تله کابین ۳ متر بر ثانیه می باشد که این مسیر را در کمتر از ۱۱ دقیقه طی می نماید. تله کابین پولادکف همه روزه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷، به صورت یکسره آماده ارائه خدمات می باشد.

مراکز تفریحی فارس مجموعه تفریحی پولادکف (تله کابین) (۱۲)

امکانات تابستانه مجموعه تفریحی پولادکف شامل : پیست کارتینگ، ماشین کوهستان، دوچرخه سواری، اسب سواری، قایق سواری، دریاچه مصنوعی و چادر عشایری میباشد.

از سایر امکانات این مجموعه می‌توان به تله‌کابین، تلسکی، رستوران، فست فود، کافی شاپ، مهمان‌سرا، هتل، موتورهای برفی، ماشین‌های کوهستان، چرخ‌های هوشمند، لوازم اسکی و آموزشگاه اسکی نام برد.

VN:F [1.9.16_1159]
قیمت
جای پارک راحت
امکانات و خدمات مناسب
امتیاز: 2.1 از 5 (از مجموع 3 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نوع خدمات شرایط استفاده توضیحات قیمت

بدون نظر
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی