باغ پرندگان کیش
گزارش خطا

باغ پرندگان کیش

مکان های تفریحی کیش: باغ پرندگان کیش

 

باغ پرندگان کیش با وجود بیش از ۵۷ گونه پرنده از جمله پلیکان، شترمرغ، طوطی ماکائو، انواع گوناگون لک لک، توکان، تورکو، قو، پنگوئن آفریقایی و گونه‌های نادری چون تمساح پوزه کوتاه، بدون شک از جذاب ترین مکان های نگهداری جانوران در ایران است. گونه های این باغ از اقصی نقاط جهان از آمریکای جنوبی تا استرالیا و از شرق آسیا تا آفریقا جمع آوری شده اند.

ساعات کار این مرکز همه روزه از ۱۸ الی ۲۰:۳۰ می باشد. در اصل این باغ واقع در مجموعه تفریحی پارک دلفین ها یا دلفیناریوم واقع شده و شامل فضای سبز با متفاوت ترین گونه های مختلف گیاهی، باغ پرندگان و اولین و تنها دلفیناریوم در ایران است.

بازدیدکنندگان در مجموعه توسط اتوبوس قطاری به پارک پرندگان و سپس به دلفیناریوم هدایت خواهند شد. بی شک باغ پرندگان کیش یکی از زیباترین و جذاب ترین جاذبه های گردشگری این جزیره است.

 

مکان های تفریحی کیش باغ پرندگان کیش (۵)

 

این باغ در دو بخش متفاوت مکانی مناسب را برای گردآوری پرندگان فراهم آورده است. گردشگران در اولین قسمت با گذر از مسیرهای سبز و زیبا و توقف در کنار قفس ها، پرندگان مختلف را می بینند و با مطالعه مطالب درج شده بر روی هر قفس، اطلاعات جامع و مفیدی درباره زیستگاه، نوع تغذیه و ویژگی هر پرنده به دست می آورند.

دومین بخش محوطه ای است زیبا که فضای مناسبی را برای پرواز آزادانه پرندگان به وجود آورده است و حدود ۲ هکتار مساحت دارد.

از دیگر گونه هایی که در باغ پرندگان کیش می توان نام برد، می توان طاووس ها، انواع طوطی های سبز، کاسکو، کاکاتوآلبا، ماکائو، طاووسک ها، قرقاول چینی، پنگوئن های پاسیاه، توکان و مرغ شاخ دار را اشاره کرد. علاوه بر پرندگان مختلف، تمساح گاندو یا پوزه کوتاه، آهو و میمون نیز در این باغ نگهداری می شود.

VN:F [1.9.16_1159]
قیمت
جای پارک راحت
امکانات و خدمات مناسب
امتیاز: 2.0 از 5 (از مجموع 1 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نوع خدمات شرایط استفاده توضیحات قیمت

بدون نظر

نزدیک ترین مراکز اقامتي به این محل :

نزدیک ترین مراکز تفريحي به این محل :

نزدیک ترین مراکز خريد به این محل :

نزدیک ترین جاذبه هاي گردشگري به این محل :
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی