گزارش تصویری از آفرود به قله درفک
گزارش خطا

گزارش تصویری از آفرود به قله درفک

گزارش تصویری از آفرود به قله درفک

 

اطلاعاتی از درفک :

قله درفک در رشته کوههای البرز غربی در ۲۷کیلومتری شمال شرقی شهرستان رودبار و بخش رحمت‌آباد و بلوکات، دهستان دشتویل در منطقه جنگلی سیاهکل واقع شده است و پرترددترین قله این منطقه است.
دامنه‌های شمالی این کوهستان عمدتاً جنگلی و در جنوب کاملاً کوهستانی و عاری از جنگل می‌باشد.
جبهه‌های متفاوت درفک ویژگی‌های خاص خود را دارند که از جهات جغرافیایی و پوشش گیاهی از مناطق نیمه خشک و مراتع سرسبز تا جنگلهای انبوه متغیر می‌باشند.

قله درفک با اینکه ارتفاع کمی دارد ولی از لحاظ طولانی بودن زمان دسترسی به آن، وجود شیب زیاد در مسیر صعود و ارتفاع مفید قابل صعود، یک برنامه ارزشمند کوهنوردی محسوب می‏شود.

 

زمان : جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴

 

 

گزارش تصویری از آفرود به قله درفک (۱) گزارش تصویری از آفرود به قله درفک (۲) گزارش تصویری از آفرود به قله درفک (۳) گزارش تصویری از آفرود به قله درفک (۴) گزارش تصویری از آفرود به قله درفک (۵) گزارش تصویری از آفرود به قله درفک (۶) گزارش تصویری از آفرود به قله درفک (۷) گزارش تصویری از آفرود به قله درفک (۸) گزارش تصویری از آفرود به قله درفک (۹) گزارش تصویری از آفرود به قله درفک (۱۰) گزارش تصویری از آفرود به قله درفک (۱۱) گزارش تصویری از آفرود به قله درفک (۱۲) گزارش تصویری از آفرود به قله درفک (۱۳) گزارش تصویری از آفرود به قله درفک (۱۴) گزارش تصویری از آفرود به قله درفک (۱۵)

 

 

تصاویر ارسالی از: نیما

VN:F [1.9.16_1159]
مفید بودن اطلاعات
صحت اطلاعات
زیبایی تصاویر
نگارش ساده و گویا
حجم مناسب مطلب
امتیاز: 3.5 از 5 (از مجموع 3 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نام محصول نوع محصول توضیح قیمت

بدون نظر

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی