هتل هما شیراز
گزارش خطا

هتل هما شیراز

هتل های شیراز : هتل هما شیراز

 

هتل هما شیراز هتل لوکس و پنج ستاره شیراز، درسایه درختان سرو بوستان آزادی، یکی از زیباترین باغ های عمومی شهر شیراز، امکانات موردنیاز یک هتل درجه یک تجاری را درکنار آرامش یک هتل تفریحی، به شما تقدیم می کند. هتل هما دارای ۲۳۲ اتاق میباشد.

هتل هما شیراز (۶)

اتاق یک نفره: با کاربرد بهترین تجهیزات وامکانات ممکن،فضائی گرم ومنحصربه فرد ایجاد کردیم تا دقایقی درخلوت خود استراحت کنید و از منظره بدیع باغ یا کوهستان لذت ببرید.

اتاق دو نفره: محیطی آرام با چشم اندازی به باغ یا کوه، دارای یک تخت بزرگ دونفره (cm200*180) یا دو تخت مجزا (cm200*100) به انتخاب شما، برای شمافراهم می نماید.

سوئیت دو نفره: محیطی مطبوع و لذت بخش با ترکیبی از معماری معاصر و امکانات جدید، چشم اندازی به باغ یا کوه، در فضائی وسیع با یک اتاق پذیرائی، آشپزخانه ای کوچک، یک تخت بزرگ دونفره (cm200*180) یا دو تخت مجزا (cm200*100) به انتخاب شما، برای شما فراهم می نماید.

هتل هما شیراز، در شمال شیراز، درتقاطع خیابان سمیه و مشکین فام، در چند قدمی بوستان آزادی قرار دارد. از فرودگاه بین المللی شیراز، بلوارپرواز را تا میدان الله ادامه داده، سپس به سمت چپ بلوار مدرس پیچیده تا به میدان ولیعصر برسید. بعداز میدان به سمت راست، خیابان تختی ادامه مسیر داده تا درسه راه حر به سمت راست، خیابان حر بپیچید. پس از عبور از پل حر، به سمت چپ، خیابان مشکین فام بپیچید. در بین تقاطع سمیه ومشکین فام، ما در سمت راست، منتظر شما هستیم.

ازترمینال مسافرین شیراز، خیابان ساحلی را مستقیم به سمت شمال غرب شیراز دنبال کنید. بعد ازعبور از چندین تقاطع، به خیابان مشکین فام بپیچید. ما در تقاطع سمیه و مشکین فام، در سمت راست منتظر شما هستیم.

به اطفال ۳تا ۸ سال در صورت عدم استفاده از تخت اضافه معادل نیم بهای تخت اضافه تعلق می گیرد.

 

سایر هتل های شیراز :

هتل پرسپولیس شیراز

هتل پارسه شیراز

امکانات :
  • رستوران
  • کافی شاپ
  • صندوق امانات
  • تلویزین کابلی/ماهوارهای
  • سشوار
  • پارکینگ
VN:F [1.9.16_1159]
موقعیت مکانی
قیمت مناسب
نظافت
کیفیت غذا
برخورد پرسنل
امتیاز: 3.0 از 5 (از مجموع 1 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نوع اتاق ظرفیت اتاق جزئیات قیمت

بدون نظر

نزدیک ترین مراکز اقامتي به این محل :

نزدیک ترین مراکز تفريحي به این محل :

نزدیک ترین مراکز خريد به این محل :

نزدیک ترین جاذبه هاي گردشگري به این محل :
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی