هتل هما تهران
گزارش خطا

هتل هما تهران

هتل های تهران : هتل هما تهران

 

هتل هما در یکی از بهترین نواحی تهران نزدیک به مرکز شهر واقع شده است. شما می توانید پیاده تا مراکز خرید ونک قدم زده و به آسانی به ولیعصر، تاریخی ترین و زیباترین خیابان شهر که شمال وجنوب شهررا به یکدیگر متصل می کند، دسترسی پیدا کنید. هتل هما نزدیک به مراکز خرید ونک با امکان دسترسی آسان به خیابان ولیعصر.

اتاقهای هتل هما

اتاق دو تخته: اتاقی وسیع، با طراحی مدرن، نورپردازی بدیع و مبلمانی شیک، ترکیبی از سبک های کلاسیک و مدرن و چشم اندازی فوق العاده از شهر و باغ پرگل هتل. این اتاق با ظرافتی خاص به گونه ای طراحی شده تا محیطی آرام جهت آسودگی هرچه بیشتر شما فراهم آورد. سوئیتی لوکس با اتاق خواب مجزا ، یک سالن پذیرایی بزرگ مشرف به چشم انداز دل انگیز حیاط که با ظرافت خاصی مبله شده و علاوه براثاثیه و مبلمان مجلل خود، دارای سطح بالایی از امکانات ویژه می باشد. اگر می خواهید به طور زنده شاهد عظمت و زیبائی شهر پایتخت باشید، این سوئیت لوکس، با موقعیت ویژه خود در طبقه پانزدهم هتل، همزمان چشم اندازی اعجاب انگیز از شهر و باغ هتل را در روز و شب به شما هدیه می کند.

 

هتل هما تهران (۱)

 

موقعیت مکانی هتل هما

فاصله هتل هما از فرودگاه امام خمینی- ۶۰ دقیقه ( ۶۰ کیلومتر)، از فرودگاه مهر آباد- ۳۰ دقیقه با ماشین شخصی (۱۲کیلومتر)، ازایستگاه راه آهن- ۴۰ دقیقه با ماشین شخصی، ازنمایشگاه بین المللی- ۵ دقیقه با ماشین شخصی ( ۳ کیلومتر)، ازایستگاه مترو – ۱۰ دقیقه با ماشین شخصی (۵ کیلومتر)، ازسالن اجلاس سران – ۱۰ دقیقه با ماشین شخصی ( ۵ کیلومتر) می باشد.

از فرودگاه بین المللی امام خمینی (جهت پروازهای خارجی) بعد از فرودگاه به سمت شمال بزرگراه تهران-قم ادامه مسیر داده و وارد خروجی بزرگراه نواب شمال شوید. این بزرگراه را به سمت شمال دنبال کنید تا به میدان توحید برسید. درآنجا نام بزرگراه به چمران تغییر می کند. بزرگراه را تا خروجی بزرگراه همت شرق ادامه دهید و وارد آن شوید. بعد از گذشتن از پل های شیخ بهایی و خراسان، به سمت راست، وارد خیابان توانیر شوید. این خیابان را دنبال کنید تا به میدان ونک برسید. سپس به سمت شمال، واردخیابان ولیعصرشده و دراولین خیابان، به سمت چپ خیابان خدامی بپیچید. بعد از گذشتن از چراغ راهنمائی ، هتل هما در سمت چپ شما خواهد بود.

از فرودگاه مهرآباد (جهت پروازهای داخلی)- خیابان فرودگاه را به سمت میدان آزادی آمده سپس به سمت چپ یعنی بلوار محمد علی جناح پیچیده و به سمت بزرگراه شیخ فضل الله نوری ادامه مسیر داده تا به بزرگراه همت شرق وارد شوید و بعد از گذشتن از پل های شیخ بهایی و خراسان به سمت راست بپیجید و وارد توانیر شوید و این خیابان را دنبال کنید تا به میدان ونک برسید سپس به سمت شمال میدان به سمت ولیعصر بیایید،به سمت چپ داخل خدامی شوید.بعد از گذشتن از چراغ راهنمائی، هتل هما در سمت چپ شما خواهد بود.

از ایستگاه راه آهن- میدان راه آهن را به سمت شمال دنبال کنید تا به خیابان کارگر برسید. در ادامه میدان بهمن ،بزرگراه تند گویان پیچیده و ازخروجی بزرگراه نواب شمال وارد آن شده وآن را به سمت شمال ادامه دهید تا به میدان توحید برسید. ازآن پس نام بزرگراه به شهید چمران تغییر خواد کرد. بزرگراه را تا خروجی بزرگراه همت شرق ادامه دهید. وارد آن شده و بعد از عبور از پل های شیخ بهایی و خراسان، سمت راست ، وارد خیابان توانیر شوید وآن را ادامه دهید تا به میدان ونک برسید. در شمال میدان به خیابان ولیعصر رفته و دراولین خیابان، به سمت چپ ،خیابان شهید خدامی تغییر مسیر دهید. بعد از گذشتن از چراغ راهنما، هتل هما در سمت چپ شما خواهد بود.

 

سایر هتل های تهران :

هتل انقلاب تهران

هتل بزرگ تهران

امکانات :
  • رستوران
  • خدمات 24 ساعته در اتاق
  • کافی شاپ
  • خشکشویی
  • فروشگاه
  • صندوق امانات
  • تلویزین کابلی/ماهوارهای
  • پارکینگ
VN:F [1.9.16_1159]
موقعیت مکانی
قیمت مناسب
نظافت
کیفیت غذا
برخورد پرسنل
امتیاز: 3.2 از 5 (از مجموع 1 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نوع اتاق ظرفیت اتاق جزئیات قیمت

بدون نظر

نزدیک ترین مراکز اقامتي به این محل :

نزدیک ترین مراکز تفريحي به این محل :

نزدیک ترین مراکز خريد به این محل :

نزدیک ترین جاذبه هاي گردشگري به این محل :
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی