هتل مروارید ارومیه
گزارش خطا

هتل مروارید ارومیه

هتل های آذربایجان غربی: هتل مروارید ارومیه

 

هتل مروارید ارومیه در زمینی به مساحت ۷۰۰۰ مترمربع در کنار رودخانه زیبای شهر چائی بنا شده است . هتل مروارید ارومیه با داشتن پرسنل آشنا به زبان های زنده دنیا هر ساله پذیرای تعداد بی شماری از مسافرینی از کشور های امارات متحده عربی، ترکیه، آذربایجان، منطقه خود مختار کردستان عراق می باشد.

هتل مروارید ارومیه (۱۲)

از مزایای بسیار مهم هتل مروارید موقعیت جغرافیایی آن در نقشه شهری می باشد که علاوه بر نزدیکی به مراکز خرید، نقاط دیدنی و گردشگری شهر با واقع شدن در روبروی رود خانه شهرچائی به دور از ترافیک و هیاهوی شهری دارای محیطی آرام با هوای لطیف و مرطوب رودخانه است. فاصله زمانی هتل مروارید تا فرودگاه ۲۰ دقیقه می باشد و با سرویس ۲۴ ساعته تاکسی در روبروی هتل مروارید می توان در عرض ۵ دقیقه به تمام نقاط شهر دسترسی پیدا کرد . هتل مروارید دارای ۳۶ اتاق در اندازه ها و ظرفیت های مختلف با ظرفیت کلی ۱۲۰ نفر می باشد .

 

هتل سه ستاره مروارید با داشتن سه رستوران با ظرفیت ۶۰۰ نفر و یک آشپزخانه بزرگ و مجهز آمادگی پذیرایی از مراسمات گوناگون را دارد. رستوران شیشه ای در طبقه چهارم داری منظره ای بسیار زیبا از نمای کوهستانی شهر، پارک ها و رودخانه شهر چایی می باشد و همه ساله پذیرای مسافران زیادی می باشد .

 

سایر هتل های آذربایجان غربی:

هتل پارک ارومیه

هتل جهانگردی ارومیه

امکانات :
  • رستوران
  • آسانسور
  • پارکینگ
VN:F [1.9.16_1159]
موقعیت مکانی
قیمت مناسب
نظافت
کیفیت غذا
برخورد پرسنل
امتیاز: 0.0 از 5 (از مجموع 0 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نوع اتاق ظرفیت اتاق جزئیات قیمت

بدون نظر
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی