هتل ستاره دریا لنگرود
گزارش خطا

هتل ستاره دریا لنگرود

هتل های گیلان: هتل ستاره دریا لنگرود

 

هتل ستاره دریا لنگرود در شهر چمخاله استان گیلان،یکی از قطب های توریستی شمال کشور، واقع گردیده است. موسس این مجتمع با توجه به زندگی ماشینی و دور شدن ازطبیعت با الهام گرفتن از طبیعت و صدای اهنگ دریا اقدام به تاسیس این مجتمع نموده است. این مجتمع در زمینی به وسعت تقریبی ۱۷ هکتار دارای دریاچه ای به وسعت ۷ هکتار در دل خود می باشد که مامن وپناهگاه پرندگان مهاجر و اهلی بسیاری است واقع شده است.

هتل ستاره دریا لنگرود (۷)

مجتمع علاوه بر کاربری توریستی دارای کاربری هایی از جمله فرهنگی، ورزشی، مسکونی و تجاری می باشد. واحد های مسکونی یا هتلی ستاره دریا به دوبخش آپارتمانی و ویلایی تقسیم می گردد که بخش آپارتمانی شامل آپارتمان هایی با دیدهای دریاچه یا دریا و یا با دید دریا و دریاچه می باشند که در نوع خود به دلیل داشتن دید منحصر به فرد خاص می باشد. متراژ آپارتمانها از کمترین متراژ با ۸۳ متر مربع دو خوابه و تا ۴۰۰ مترمربع متغیر می باشد. بخش ویلایی به دو قسمت زمینهای مشرف به دریاچه با متراژ ۳۰۰ الی ۶۰۰ مترمربع و زمینهای بدون دید دریاچه در قسمت شمالی مجموعه با متراژ ۱۹۰الی ۳۹۰مترمربع تقسیم می گردد.

اولین عملیات اجرایی مجتمع ستاره دریا در سال ۱۳۷۰ شروع گردید و در سال ۱۳۷۲ اولین فاز افتتاح گردید. این مجتمع بنا به نیاز در طول سالیان دستخوش تغییرات فراوان گردید که ماه حصل آن در سال ۱۳۸۵ مدیریت مجتمع اقدام به ساخت و تجهیز هتل جدید نمود.در حال حاضر این هتل جدید التاسیس می باشد.

 

لازم به ذکر است که:

سوئیت های دو تخته رو به دریا یا دریاچه میباشد.

سوئیت سه تخته فقط رو به دریاچه میباشد.

آپارتمان یک خوابه vip با دید دریا یا دریاچه میباشد.

آپارتمان یکخوابه دوبلکس فقط با دید جنگل میباشد.

سوئیت رویال vip دوبلکس با دید دریا یا جنگل میباشد.

 

سایر هتل های گیلان:

هتل دنیز بندرانزلی

هتل ارشیا رودسر

امکانات :
  • رستوران
  • خدمات 24 ساعته در اتاق
  • آسانسور
  • خشکشویی
  • صندوق امانات
  • پارکینگ
VN:F [1.9.16_1159]
موقعیت مکانی
قیمت مناسب
نظافت
کیفیت غذا
برخورد پرسنل
امتیاز: 0.0 از 5 (از مجموع 0 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نوع اتاق ظرفیت اتاق جزئیات قیمت

بدون نظر
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی