هتل بام سبز رامسر
گزارش خطا

هتل بام سبز رامسر

هتل های مازندران : هتل بام سبز رامسر

 

کلبه های جنگلی بام سبز رامسر شامل کلبه های زیبایی است که با مصالح مدرن و با امکانات رفاهی کامل و هماهنگ با محیط زیبای جنگلی ساخته شده اند. این کلبه ها در اندازه​های ۲۱ متر و ۲۸ متر و همچنین دو خوابه ۵۴ متری طراحی شده اند و پذیرای ۲ تا ۶ نفر می باشند. امکانات رفاهی و تجهیزات مدرن بکار رفته در آنها به گونه ای طراحی و انتخاب شده اند که با صبیعت بکر پیرامون خود هماهنگ بوده و آرامش طبیعت و رفاه تمدن را یکجا عرضه کنند. رنگ آمیزی طبیعی و صمیمانه این واحدها از دو سوی بیرونی و داخلی هرکدام برگرفته از روح و محیط پیرامون خود می باشد. این مجموعه اقامتی با فضایی دلنشین و طبیعی بدون تردید یکی از منحصر به فردترین مجموعه​ های اقامتی ایران است.
در کافی شاپ لاویتا واقع در سایت شمالی و کافی شاپ راکات واقع در سایت جنوبی متنوع ترین نوشیدنیهای و دسرهای ایرانی و بین المللی را ارئه می دهند.

خط تله کابین از ایستگاه اول که در سایت شمالی با امکان جابه جایی چهار هزار نفر در روز به ایستگاه دوم در قله زیبا و همیشه سبز ایلمیلی، با دید کامل از دریا و جنگل و روش زیبا و ساحلی رامسر و چابکسر را فراهم کرده است. ما امکان سفری لذت بخش را در طول مسیری با دو هزار متر رفت و دو هزار متر برگشت در ارتفاع ۷۰۰ متری از سطح دریا به مدت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه تدارک دیده ایم تا خاطره ای سبز را به یادگار برایتان رقم زنیم.

 

 

هتل بام سبز رامسر (۱۲)

 

امکانات سایت پایین مجتمع بام سبز
رستوران و کافی شاپ، فست فود، فروشگاههای زنجیره ای (تی تی، ایران کتان، هالیدی، تین پوش)، رستوران سنتی، شهربازی مدرن، کلوپ دریایی، پیست کارتینگ، خدمات بانکی (شعبه در محل: پست بانک و بانک تجارت، دستگاه خودپرداز بانک ملی)، کافی نت و بازارچه ساحلی می باشد.

امکانات سایت بالا مجتمع بام سبز

مسیر پیاده روی جنگلی، رستوران و کافی شاپ ایلمیلی، دستگاه خودپرداز پست بانک

هزینه بلیط تله کابین۲۰۰۰۰۰ریال به ازای هرنفر یک بار در صورت حساب نهایی مهمان لحاظ می شود و میهمانان در طول اقامت می توانند تا ۲ بار در روز به صورت رایگان از تله کابین استفاده کنند.

ساعت کار تله کابین در فصلهای پاییز و زمستان از ساعت ۹ صبح تا ۶ غروب و در فصلهای بهار و تابستان ۹/۳۰ صبح تا ۷ غروب می باشد برای کودکان زیر ۵ سال هزینه ای بابت اقامت و بلیط تله کابین دریافت نمی شود . . با توجه به اهمیت این موضوع تاکیدا به اطلاع میهمانان اعلام می گردد میهمانان موطفند یک ساعت قبل از پایان کار خط تله کابین در مجتمع باشند و در صورت کوتاهی مجتمع هیچگونه مسئولیتی را نخواهد پدیرفت.

از شنبه تا چهار شنبه ساعت کار تله کابین از ساعت ۱۲:۴۵ تا ساعت ۱۵:۰۰ خط تله کابین بسته می باشد

رزروهای نوروزی به هیچ عنوان کنسلی یا تغییر تاریخ ندارد.

 

سایر هتل های مازندران :

هتل جهانگردی چالوس

هتل جهانگردی خزرشهر بابلسر

امکانات :
  • رستوران
  • کافی شاپ
  • خشکشویی
  • فروشگاه
  • صندوق امانات
  • تلویزین کابلی/ماهوارهای
  • سشوار
  • پارکینگ
VN:F [1.9.16_1159]
موقعیت مکانی
قیمت مناسب
نظافت
کیفیت غذا
برخورد پرسنل
امتیاز: 0.0 از 5 (از مجموع 0 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نوع اتاق ظرفیت اتاق جزئیات قیمت

بدون نظر
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی