هتل آپارتمان نیستان رامسر
گزارش خطا

هتل آپارتمان نیستان رامسر

هتل های مازندران : هتل آپارتمان نیستان رامسر

 

هتل آپارتمان نیستان در زمینی به مساحت ۱۲۵۰ متر مربع در منطقه چهار صد دستگاه رامسر که یکی از نقلط بسیار زیبا و آرام و دلنشین و دیدنی منطقه است در سه طبقه احداث شده است.
هتل آپارتمان نیستان دارای واحدهای یکخوابه و دو خوابه و سوئیت می باشد. واحدهای یکخوابه هم ظرفیت ۴ نفر و هم ۵ نفر را داراست. واحد یکخوابه با ظرفیت ۴ نفر کوچکتر از واحدهای یکخوابۀ ۵ نفره می باشد. به طور کلی واحدهای یکخوابه دارای یک اتاق خواب، یک حال مبله، آشپزخانه با کابینت مجهز، سرویس بهداشتی کامل، کف سرامیک، سیستم گرمایشی شوفاژ، سیستم سرمایشی اسپلیت برای هر اتاق خواب و حال، تلویزیون ال سی دی، یخچال، سرویس غذاخوری کامل، اتاق خواب این واحد دارای یک تختخواب دونفره لوکس، یک تخت یک نفره و دو مبل تختخواب شو باظرفیت ۵ نفر،دارای تراس به سمت کوه یا دریا می باشد.
واحدهای دو خوابه ظرفیت ۶ نفر را دارد. این واحدها دارای دو اتاق خواب ، یک حال مبله، آشپزخانه با کابینت مجهز، سرویس بهداشتی کامل، کف سرامیک ، سیستم گرمایشی شوفاژ، سیستم سرمایشی اسپلیت برای هر اتاق خواب و حال، تلویزیون ال سی دی، یخچال، سرویس غذاخوری کامل برای شش نفر، یک اتاق خواب دارای یک تختخواب دونفره لوکس و اتاق خواب دیگر دارای ۲ تختخواب بکنفره لوکس می باشد، مبل تختخوابشو، دارای تراس به سمت کوه یا دریا می باشد.

 

هتل اپارتمان نیستان رامسر (۱۲)
سوئیت ها با ظرفیت سه نفر دارای یک حال مبله ،آشپزخانه اپن با کابینت مجهز، سرویس بهداشتی کامل ، کف سرامیک ، سیستم گرمایشی شوفاژ، سیستم سرمایشی اسپلیت ،تلویزیون ال سی دی ، یخچال ، سرویس غذاخوری کامل برای سه نفر، یک تختخواب دو نفره و یک مبل تختخواب شو و دارای تراس به سمت کوه می باشد.

 

سایر هتل های مازندران :

هتل آپارتمان لیان رامسر

هتل اشک رامسر

امکانات :
  • رستوران
  • کافی شاپ
  • آسانسور
  • تلویزین کابلی/ماهوارهای
  • پارکینگ
VN:F [1.9.16_1159]
موقعیت مکانی
قیمت مناسب
نظافت
کیفیت غذا
برخورد پرسنل
امتیاز: 0.0 از 5 (از مجموع 0 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نوع اتاق ظرفیت اتاق جزئیات قیمت

بدون نظر
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی