هتل آزادی رامسر
گزارش خطا

هتل آزادی رامسر

هتل های مازندران : هتل آزادی رامسر

 

هتل آزادی رامسر واقع در شهرستان رامسر ازدو هتل جدید، قدیم در حد فاصل میان جنگل و دریا با چشم اندازی بسیار زیبا ودل انگیز قرار گرفته است.

فاصله هتل آزادی رامسر تا فرودگاه:۱۰دقیقه با ماشین هتل آزادی رامسر همچون نگینی بر انگشتری سبز و آبی جنگل و دریا در دامنه رشته کوههای البرز و در مرکز شهرستان رامسر دارای ۱۶۴ باب اتاق وسوییت مجلل با امکانات و تجهیزات مدرن ، سیستم تهویه مطبوع ،ویدئو سانترال ، شبکه های بین المللی ماهواره ای ، سرویس یخچال ، تلویزیون وامکانات تفریحی از قبیل استخر شنا ، کلوپ ورزشی پیست سلامت،پارک کودک، سینمای اختصاصی،زمین ورزش،بازیهای کامپیوتری و رستورانهای باشکوه و مجلل، سفره خانه و چایخانه سنتی و سالنهای کنفرانس متعدد ومجهز به سیستم صوتی و تصویری برای برگزاری همایش وسمینارهای علمی وآموزشی و تفریحی می باشد واز دیگر ویژگیهای منحصر به فرد این مجموعه آبگرمهای معدنی (طبی)است که از لحاظ ترکیبات گوگردی و خواص درمانی با چشمه های آبگرم کشور فرانسه وژاپن مقایسه میشود.

– امکانات ورزشی هتل آزادی رامسر: زمین فوتبال – زمین تنیس- زمین بسکتبال- پیست سلامت- پارک کودک- استخر روباز تابستانی

– خواص طبی مجتمع آب درمانی هتل رامسر با توجه به نتایج تحقیقات پزشکی عبارتند از:

۱-حرارت درمانی،آب درمانی،روان درمانی

۲-تسکین دردهای عضلانی

۳-تسکین درد ناشی از شکستگی های مزمن استخوانی

۴-درمان برخی از بیماریهای پوستی

۵-تقویت تاندونها،غضروف مفاصل بویژه در ورزشکاران

 

هتل آزادی رامسر (۱)

 

رامسر همواره به لحاظ فرهنگ و تمدن در دنیای باستان مورد نظر بوده و آن را به عنوان یکی از مناطق مهم جذب گردشگر در شمال ایران بنامعروس شهرهای شمال می دانند.

در ۲۷ کیلومتری جنوب غربی رامسرو در ارتفاع ۱۸۰۰ متری ازسطح دریا ییلاق جواهرده با آب وهوایی لطیف واختلاف دمایی نزدیک به ۱۲درجه با رامسروجود دارد.

جنگلهای دالخانییکی از زیباترین جنگلهای توریستی وتفریحی منطقه بشمار می رود که همتراز با فضاهای جنگلی معتبرجهان ارزیابی شده است.

از جمله آثار تاریخی و دیدنی این شهر هتل قدیم و بلوار مقابل آن که در سال ۱۳۱۲ توسطمهندسین آلمانی بهبهره برداری رسید. از دیگر آثار تاریخی کاخ موزه می باشد، این عمارتمعروف به کاخ مرمر در سال۱۳۱۶در میان باغی مصفا به مساحت ۶۰ هزارمتر مربعاحداث گردید زیربنایاین کاخ ۶۰۰ متر مربع و نمایآناز سنگ مرمر بصورتدو جداره می باشد.

در محدوده شهر رامسر بر بالای کوهی منفردقلعه مارکوه بافضای حدود ۱۰۰ متروجوددارد که برای دسترسی به آن باید ۳۶۰پله را پشت سر گذاشت و بیش از ده قرن قدمت داردآدینه مسجد ، پارک جنگلی صفارود ، پلاژها و تله کابین رامسر نیز از دیگر مکانهای دیدنی رامسر بشمار می آیند

 

سایر هتل های مازندران :

هتل آپادانا نوشهر

هتل نارنجستان نور

 

امکانات :
  • رستوران
  • خدمات 24 ساعته در اتاق
  • کافی شاپ
  • فروشگاه
  • تلویزین کابلی/ماهوارهای
  • پارکینگ
VN:F [1.9.16_1159]
موقعیت مکانی
قیمت مناسب
نظافت
کیفیت غذا
برخورد پرسنل
امتیاز: 2.6 از 5 (از مجموع 1 رای داده شده)

لیست محصولات

ردیف نوع اتاق ظرفیت اتاق جزئیات قیمت

بدون نظر
یا
انتخاب مکان مورد نظر :

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی