افزودن مکان جدید

 

شما هم میتوانید عضوی از جامعه سفرگردی باشید …

 

 

⬅️ گردشگران بخونن :

 

اگر شما هم عاشق مسافرت و گردشگری هستید و همیشه دوست داشتید تجارب سفر خودتون رو با بقیه به اشتراک بزارید، سفرگردی بهترین مکان برای این کاره! شما میتونید هرچیزی که فکرش رو بکنید تو سایت قرار بدید تا دیگران ببینن؛ از خوراکی های خوشمزه ای که نوش جان کردید، تا سوغاتی هایی که خریدید و کلی خاطرات خوب دیگه که از سفر براتون به جا مونده. چه عکس باشه و چه متن!

برای این کار فقط کافیه در کمتر از یک دقیقه به عضویت سایت ما در بیاید. (همین حالا ثبت نام کنید)

همینطور میتونید با معرفی جاهای دیدنی شهر یا روستای خودتون گردشگرای زیادی رو به اون شهر یا روستا جذب کنید و باعث افزایش اشتغال و رونق بشید. ما هم برای فعالیت شما در سایت ارزش زیادی قائلیم و برای اونها امتیازاتی رو در نظر گرفتیم. برای اطلاع از اینکه این امتیازها چه فایده ای دارن اینجا رو کلیک کنید.

 

 

⬅️ صاحبان مشاغل مرتبط با گردشگری بخونن :

 

شاید شما هم تا حالا روش های مختلف تبلیغات رو امتحان کردید و نتیجه نگرفتید! هزینه های سنگینی برای تبلیغات پرداخت کردید اما بی فایده بوده. تبلیغات شهری خیلی گرونه و نمیتونید هزینه ش رو پرداخت کنید؟ تبلیغات تلویزیونی هم همینطور! پس باید از راههای جدید تبلیغات استفاده کنید که هم موثر باشه و هم مقرون به صرفه. اگر دارید به چاپ تراکت و آگهی نامه و پخش کردن اونها فکر میکنید باز هم در اشتباهید!

تبلیغات اینترنتی هم امتحان کردید؟ نتیجه نداده؟ خب معلومه! چون روش تبلیغاتتون اشتباه بوده.

حالا برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم. برای صاحبان مراکز اقامتی، انواع غذاخوری ها و مراکز شکم گردی، مراکز تفریحی، فروشگاههای سوغاتی و صنایع دستی، فروشگاههای لوازم سفر و طبیعتگردی، و کلی مشاغل دیگه یه پیشنهاد داریم که میتونید از اینجا اون رو بخونید.