تعرفه تبلیغات در سفرگردی

 

مخاطبان ما

 

وبسایت سفرگردی در حال حاضر روزانه حدود ۳۰۰۰ بازدید کننده دارد که اکثر آنها را مسافران و ایرانگردان تشکیل میدهند که برای دریافت اطلاعات در حوزه ایرانگردی به این سایت مراجعه میکنند. همچنین رتبه سایت سفرگردی در الکسا را میتوانید از اینجا مشاهده نمایید.

 

 

تبلیغات بنری در سفرگردی

 

مکان A : بنر عریض سایز ۵۷۰ در ۸۰ در صفحه اول سایت: ماهیانه ۱۳۰٫۰۰۰ تومان  (🔗 مشاهده جایگاه بنر)

مکان B : بنر عریض سایز ۸۷۰ در ۱۴۰ در زیر مقالات سایت: ماهیانه ۱۷۰٫۰۰۰ تومان  (🔗 مشاهده جایگاه بنر)

مکان C : بنر عریض سایز ۳۰۰ در ۱۴۰ در ستون سمت چپ مقالات سایت: ماهیانه ۹۰٫۰۰۰ تومان  (🔗 مشاهده جایگاه بنر)

(بنرهای چشمک زن به دلیل آزاردهنده بودن برای مخاطبین، پذیرفته نمیشوند)

 

 

تبلیغات ویژه مشاغل گردشگری

 

اگر شما هم کسب و کاری دارید که در یکی از دسته های زیر قرار دارد، میتوانید آن را با قیمتی بسیار مناسب به گردشگران معرفی نمایید. در این روش تبلیغاتی، تمام اطلاعات شما به صورت کامل در وبسایت و همچنین اپلیکیشن سفرگردی قرار میگیرد.

برای مطالعه شرایط و تعرفه ها به این صفحه مراجعه نمایید.

مشاغل قابل ثبت در سفرگردی:

مراکز اقامتی شامل: هتل، هتل آپارتمان، مسافرخانه، ویلا و سوئیت، و سایر مراکز اقامتی.

غذاخوری ها و مراکز شکم گردی شامل: رستوران، فست فود، جگرکی، طباخی، آبمیوه و بستنی، قنادی.

مراکز خرید شامل: تولیدی و فروشگاههای سوغاتی و صنایع دستی، فروشگاههای لوازم سفر و طبیعتگردی، فروشگاه های مواد غذایی، سوپر گوشت و مرغ فروشی ها.

کلیه مراکز تفریحی شامل: شهربازی، کارتینگ، بانجی، سورتمه، تله کابین، اسکی، باغ وحش، آبگرم های طبیعی، استخر، بولینگ، پینت بال، سینما و سایر مراکز تفریحی.

 

 

تبلیغات ویژه آژانس های مسافرتی

 

آژانس های مسافرتی و مجریان تورهای گردشگری میتوانند برنامه تورهای آتی خود را از طریق وبسایت سفرگردی (در بخش تورهای مسافرتی) اطلاع رسانی نمایند. با توجه به اینکه بازدید بالایی از این بخش انجام میشود، میتواند راه مناسبی جهت تکمیل ظرفیت تورها باشد. هزینه این نوع اطلاع رسانی، مبلغ ۵۰٫۰۰۰ تومان در ماه میباشد و امکان ثبت ۱۰ آگهی در این مدت (یک ماه) وجود دارد.

 

 

نحوه سفارش

 

در صورتیکه مایل به درج تبلیغات در سایت سفرگردی هستید پس از انتخاب نوع تبلیغ مورد نظر، با نشانی ایمیل safargardi.com@yahoo.com مکاتبه کنید یا با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۷۲۸۶۳۱ تماس بگیرید.