چطوری برای کمپینگ وسایل جمع کنیم
گزارش خطا

چطوری برای کمپینگ وسایل جمع کنیم

  • به روز رسانی : ۱۸/۱۰/۱۳۹۴
  • تعداد بازدید : 1,127

چطوری برای کمپینگ وسایل جمع کنیم

 

کمپینگ میتونه یکی از تجربه های خیلی شادی آور و جذاب زندگی آدم باشه. اما هرچقدر هم که برنامه خوب باشه، اگه لوازم اضافی و وزن زیادی با خودمون حمل کنیم، خودمون رو توی دردسر انداختیم و ناخودآگاه از خیلی لذت های کمپینگ جا میمونیم. خب بیایم ببینیم چه لوازمی واجب هست و چطور باید برای این برنامه وسایل جمع کنید. این راهنما بهتون کمک می کنه که چطور برای یه کمپینگ شاد آماده بشید.

 

۱٫ به این دقت کنین که برای سفر کجا میرین؟ چه مدت؟ و قراره شب کجا بمونین؟ مثال: شما میرید کنار دریاچه و به مدت ۱هفته درمکان های اقامتی می مونید. آب و هوا گرمه و این دریاچه خیلی از اقامتگاه دور نیست.

۲٫ سه ماه قبل از سفر، وسایل کمپینگی که هنوز به درد میخورن. چیزهایی که در آخرین سفری که رفتین کم داشتید و همچنین پیش بینی های خودتون برای لوازم مورد نیاز این سفر رو بررسی کنید. این جوری سه ماه برای تهیه وسایلی که نیاز به جمع کردنشون و یا خریدشون دارید زمان کافی دارید.

۳٫ به چیز هایی که «باید» با خود ببرید و چیز هایی که «دوست دارید» با خود ببرید فکر کنید. ممکن است که بخواهید لباس های مختلفی رو با خودتون ببرید. اما توجه کنید که در روز سفر سنگین ترین و یا جا گیر ترین لباستون رو بپوشید تا جای بیشتری در ساک یا چمدان داشته باشید.

۴٫ به این فکر کنید که چه تعداد چمدان و یا کیف برای این سفر مناسبه.اگه با اتومبیل کوچکی و به همراه ۲-۳ نفر دیگه سفر می کنید، تمام صندوق عقب ماشین و یا فضای داخل ماشین رو با کیف و وسایل خودتون پر نکنید. سعی کنید برای کمتر کردن تعداد چمدان ها از همه ی فضا های آن استفاده کنید.

۵٫ لیستی از وسایلی که قصد دارید با خودتون ببرید تهیه کنید. برای این کار می تونید به لیست وسایل موجودی که از سه ماه پیش تهیه کردید هم توجه کنید. مطمئن بشید لوازمی که با خودتون می برید کافی باشه اما زیاد نباشه در این حالت وقتی به دنبال وسیله ای هستید سردرگم نمی شید.

۶٫ لیستی که تهیه کردید رو چک کنید و مطمئن بشید که چیزی رو فراموش نکردید.

منبع: gerdali.com

لیست محصولات

ردیف نام محصول نوع محصول توضیح قیمت

بدون نظر

مطالب پیشنهادی