پنت هاوس ۹۵ میلیون دلاری در ارتفاع ۴۲۵ متری نیویورک
گزارش خطا

پنت هاوس ۹۵ میلیون دلاری در ارتفاع ۴۲۵ متری نیویورک

  • به روز رسانی : ۱۸/۱۰/۱۳۹۴
  • تعداد بازدید : 1,858

پنت هاوس ۹۵ میلیون دلاری در ارتفاع ۴۲۵ متری نیویورک

این برج که از بلندترین برج های مسکونی در نیویورک به شمار میرود در خیابان پارک پلاک ۴۳۲ واقع شده است. این آسمانخراش که ۴۲۵ متر ارتفاع دارد شامل ۱۰۴ واحد آپارتمانی است و قیمت هر واحد مسکونی از ۱۶٫۹۵ میلیون دلار تا ۸۲٫۵ میلیون دلار است. طراحی و ساخت این آسمانخراش ۳ سال به طول انجامید و در مرکز منهتن واقع شده است و در بالاترین طبقه آن نمایش چشمگیری از نیویورک را خواهید دید. از هادسون تا رودخانه شرق، از برونکن تا بروکلین و از پارک مرکزی تا اقیانوس اطلس!

این آسمانخراش در سال آینده میزبان ساکنان خود خواهد بود. پس اگر شما نیز در فکر خرید یک خانه لوکس و مدرن در نیویورک هستید و پس انداز کمی 😉 در بانک دارید بهتر است عجله کنید چرا که فروش این واحدها همچون فروش یک کیک به سرعت در حال انجام است.

پنت هاوس 95 میلیون دلاری (1) پنت هاوس 95 میلیون دلاری (2) پنت هاوس 95 میلیون دلاری (3) پنت هاوس 95 میلیون دلاری (4) پنت هاوس 95 میلیون دلاری (5) پنت هاوس 95 میلیون دلاری (6) پنت هاوس 95 میلیون دلاری (7) پنت هاوس 95 میلیون دلاری (8) پنت هاوس 95 میلیون دلاری (9) پنت هاوس 95 میلیون دلاری (10) پنت هاوس 95 میلیون دلاری (11) پنت هاوس 95 میلیون دلاری (12)

لیست محصولات

ردیف نام محصول نوع محصول توضیح قیمت

بدون نظر

مطالب پیشنهادی