رتبه بندی پاسپورت ها
گزارش خطا

رتبه بندی پاسپورت ها

  • به روز رسانی : ۱۸/۱۰/۱۳۹۴
  • تعداد بازدید : 1,775

رتبه بندی پاسپورت ها

 

با توجه به بررسی های انجام شده توسط سایت GoEuro، پاسپورت کشور سوئد به عنوان قدرتمندترین پاسپورت جهان انتخاب شده است.

نتیجه این بررسی ها را می توانید در جدول زیر مشاهده بفرمایید که در آن سطرها نشان دهنده کشورهای مختلف به ترتیب قدرتِ پاسپورت و ستون ها از چپ به راست معرف سه عامل «تعداد کشورهای تحت پوشش»، «قیمت» و «ساعات لازم تا اخذ پاسپورت» است.

 

قدرتمند ترین پاسپورت های جهان

 

بیست کشور اول به ترتیب شامل سوئد، فنلاند، آلمان، انگلستان، آمریکا، دانمارک، کانادا، اسپانیا، بلژیک، هلند، فرانسه، پرتغال، ژاپن، ایتالیا، نروژ، اتریش، ایرلند، سنگاپور، سوئیس و نیوزیلند است.

با توجه به این جدول، پاسپورت انگلیسی با پرداخت ۷۳ پوند و ظرف یازده ساعت کاری تهیه می شود و دارنده آن می تواند بدون ویزا به ۱۷۴ کشور جهان سفر کند. پاسپورت ایالات متحده همین تعداد کشور را تحت پوشش دارد، اما بابت اخذ آن ۱۶ پوند بیشتر نسبت به پاسپورت انگلستان پرداخت می شود.

پاسپورت سوئد تنها ظرف یک ساعت و با هزینه ۲۸ پوند صادر می شود و با آن می توان وارد خاک ۲۸ کشور جهان شد. در بررسی های صورت گرفته از سوی GoEuro پاسپورت کشور افغانستان در جایگاه آخر قرار گرفت. گفتنی است ۱۸۳ ساعت زمان برای صدور این پاسپورت مورد نیاز می باشد.

از دیگر موارد مورد توجه در نتایج سایت تحلیلی گویورو می توان به گرانترین و ارزان ترین پاسپورت ها اشاره کرد که به ترتیب متعلق به کشورهای ترکیه (۱۶۶ پوند) و امارات متحده عربی (۹ پوند) است.swedish-passport

qdwfwfw

renovar el pasaporte

لیست محصولات

ردیف نام محصول نوع محصول توضیح قیمت

بدون نظر

مطالب پیشنهادی