بهترین شهرهای اروپایی برای سفر در زمستان
گزارش خطا

بهترین شهرهای اروپایی برای سفر در زمستان

 • به روز رسانی : ۱۸/۱۰/۱۳۹۴
 • تعداد بازدید : 2,923

بهترین شهرهای اروپایی برای سفر در زمستان

 

۹ شهر اروپایی زیر در فصل زمستان حرف های زیادی برای گفتن دارند. شرکت در جشن های مختلف و آبتنی در حمام های روباز تنها بخشی از برنامه های زمستانی محسوب می شوند.

بادن بادن، آلمان

 1. شهر بادن بادن (Baden-Baden)، آلمان

مجتمع های آب گرم درمانی شهر بادِن بادِن بی نظیرند. آب گرم معروف آن، فریدریچسباد (Friedrichsbad)، بهترین امکانات را در مقایسه با سایر مجتمع ها ارائه می کند که از جمله آن می توان به ماساژ صابونی، استخرهای آب گرم، سونای بخار و اتاق های استراحت مجهز به تخت های راحتی اشاره کرد. بعد از آب درمانی می توانید در یکی از چندین و چند کافی شاپ موجود در شهر، از لذت نوشیدن یک هات چاکلت گرم بهره مند شوید.

 

ساگرا دلماندورلو (Sagra del Mandorlo)

 1. جزیره سیسیل

اواسط فوریه درختان بادام در این جزیره دانشین غرق در شکوفه می شوند. همگام با این تغییر چهره، جشنی با شکوه به نام ساگرا دلماندورلو (Sagra del Mandorlo) در راه است. در این فستیوال مردم نزدیک ویرانه های معابد یونانی تجمع کرده و به اجرای آهنگ های محلی و رقص و پایکوبی می پردازند.

 

فروشگاه بزرگ خواربار و محصولات محلی در والنسیا

 1. والنسیا، اسپانیا

در فاصله ای کمتر از دو ساعت تا بریتانیا، آسمان نیلگون شهر والنسیا حسابی خوش درخشیده و به لطف فروشگاه بزرگ خواربار و محصولات محلی، کلیسای بزرگ با معماری گوتیک، آکواریوم مخصوص بچه ها و کانون علمی-فرهنگی والنسیا گردشگران زیادی وارد این شهر می شوند.

 

آکروپلیس در آکروپلیس

 1. آتن

از جمله جاذبه های این شهر می توان به موزه آکروپلیس اشاره کرد. بهتر است ابتدا به تپه فیلوپاپو (Filopappou) بروید و از بناهای تاریخی آن دیدن کنید. بهترین مکان های گردشگری شهری شامل میدان سینتاگما (Syntagma)، میدان موناستراکی (Monasteraki)، بازار کهنه فروشان مجاور میدان و خیابان های پرازدحام نزدیک فروشگاه ها است.

 

ترومسو، Tromsø در نروژ

 1. ترومسو (Tromso)

شهر ترومسو آمیخته ای است از دو واژه آسایش و هیجان! در هر گوشه و کنار شهر سرگرمی های متنوعی یافت می شود، مثل موزه مجلل «هنر و حیات اولیه»، کلیسای بزرگ قطبی که در ماه های فوریه و مارس کنسرت های شبانه برگزار می کند، مرکز آبزیان. تماشای سواحل ترومسو و شفق قطبی از دیگر جاذبه های اصلی آن تلقی می شود. صرف نظر از این همه سرگرمی، سورتمه سواری را حتما در برنامه سفرتان قرار دهید.

 

کارناوال ونیز

 1. کارناوال ونیز

چه کاری بهتر از این که با شرکت در جشنی با شکوه در ونیز، رنگ و بویی تازه به فصل غم آلود زمستان ببخشیم. شهر ونیز به خودی خود پر است از جاذبه های گردشگری. حال اگر به دنبال هیجان بیشتری هستید توصیه می کنیم ماسک مورد علاقه خود را تهیه بفرمایید و در این کارناوال که در ماه فوریه برگزار می شود، حضور یابید.

 

 

ایسلند

 1. ایسلند

کشوری ایده آل جهت تفریحات زمستانی. لباس های گرم زمستانی خود را بر تن کنید و برای اسب سواری آماده شوید. چشمه های آب گرم روباز ایسلند شهرت جهانی دارد. گذشته از آن، شما می توانید بین ماه های نوامبر و فوریه شفق قطبی را در آسمان ایسلند تماشا کنید.

 

 

حمام های سرپوشیده و روباز شهر بوداپست

 1. بوداپست

بوداپِست، پایتخت کشور مجارستان، از نظر بسیاری از اروپاییان محل تفریحات زمستانی محسوب نمی شود. اما حمام های سرپوشیده و روباز آن بی نظیرند، از حمام های ترکی قرن شانزدهم (مثل حمام “روداس” و “کیرالی”) گرفته تا حمام های دوره آرت دکو و جمهوری خواهی نظیر گِلِرت (Gellert) یا سیچینی (Szechenyi). در برخی از این حمام ها، دمای آب به ۳۷ درجه می رسد و بخار آب آنقدر غلیظ است که به سختی می توانید فراتر از دستان خود را ببینید!

 

مجسمه سِوِتوپلوک (Svatopluk) در براتیسلاوا پایتخت اسلواکی

 1. براتیسلاوا، پایتخت جمهوری اسلواکی

شک نکنید در سفرتان به براتیسلاوا، طبیعت بی نظیر و مهمان نوازی و خونگرمی زائدالوصف مردم در همان ابتدا توجه شما را به خود معطوف خواهد کرد. این شهر ارتباط عجیبی با تاریخ دارد. در هیچکدام از موزه های آن، در خصوص حاکمیت کمونیسم یا فروپاشی چکسلواکی اثری یافت نمی شود. مجسمه سِوِتوپلوک (Svatopluk)،روبروی قلعه ی بازسازی شده، گویی تلاش می کند به این واقعیت جنبه آرمانی دهد که کشور با گذشته تیره خود کنار آمده است.

لیست محصولات

ردیف نام محصول نوع محصول توضیح قیمت

بدون نظر

مطالب پیشنهادی